поради для вашого прикраси весілля

Вони кажуть, що, дивлячись в деталі є секретом, що мають успішний подією весілля. Частина цих важливих деталей є ваш весільний прийом прикраси. Маючи велике прикраса весілля може додати до великого спогади, які у вас є на ваш великий день і може допомогти гостям приємно провести час. Давайте розглянемо деякі основні поради для вашого прикраси весілля.

Не забувайте основи.
Ми майже не потрібно говорити про це, але тоді деякі люди просто забувають основи. Ніколи не забувайте, що ваше весілля прикраса повинна бути у відповідності з вашими основними темою. Ваш весільний прийом прикраси, отже, повинні мати по суті той же самий аромат і подивитися, як ваше весілля прикраса сайті церемонії і повинно бути у відповідності з вашим кольором теми.

Встановіть точку зору.
Багато пар засновувати свою підготовку весілля на точки зору бюджету. Якщо у вас немає багато грошей, щоб витратити на ваше прикраса весілля, то ви, природно, повинні піти на прості прикраси. Якщо гроші не проблема тоді, бути готовими мати складні і дорогі проекти, які будуть відображати ваш смак і почуття стилю. Крім бюджету, ви також повинні враховувати розмір і місце проведення виставки.

Обмежте квітів.
Деякі пари просто не можуть вибрати одну кольорову схему і відправився на весілля прикраси з контрастними кольорами. Найбільше, що ви можете мати два кольори. Кращий весільний прийом прикраси колір, проте, повинна бути одного кольору різних відтінків. Це надасть вашій приймальні класний, гідно і єдиного погляду.

Запитайте різні думки.
Ваш весільний прийом прикраси ідея може здатися казкової до вас, але вважаю просити інших, щоб допомогти. Інші люди можуть мати більш широкий ідеї або вони можуть бути в змозі сказати, якщо ваша ідея не буде відповідати вашій темі або йде проти гарного смаку.

Відвідайте місця.
Запитайте вашого прийому місцем для порад, рекомендацій і керівних принципів. Ваш весільний прийом прикраси повинні бути у відповідності з обмеженнями, встановленими Вашої приймальні сайту. Ви також повинні повідомити про це адміністрацію сайту прийом заздалегідь, що ви плануєте робити. Вони також можуть запропонувати вам допомогу, або вони можуть включати в себе прикраси в їх пакет послуг.

Бути на безпечній стороні.
Якщо ви хочете бути на безпечній стороні, то ви можете піти на прикраси, які весь час обрані. Ви можете мати свічки, наприклад, для прийому на відкритому повітрі ввечері або для класичного прийому банкетний зал. Ви також можете мати весілля прикраси, які будуть відповідати сезону, такі як біла тканина, тюлю і шовку для зимового сезону і свіжих рослин і квітів для весняного сезону. Жодна з двох ідей буде працювати добре, якщо сезони були переведені.

Будьте винахідливі.
Ви можете бути більш творчим з вашим прикрасою весілля або для додаткового стилю або скоротити витрати. Ви можете мати багатоцільовий карти місця, наприклад, що працюватиме як місце карти, прикраси та піддавки. Ви також можете поекспериментувати з орхідеями у воді флаконів заправлені в гостьовій серветки. Якщо ви хочете, щоб пам’ятати все на ваш спеціальний день ви можете мати центральні частини, які подвояться, як папір і ручка тримачі так, щоб кожен гість може залишити вас особливу увагу.