Унікальні весільні ідеї все старе ново знову – 5 порад для веселощів ретро весілля

Журнали і веб-сайти ломляться від останніх тенденцій у весільній ідеї і теми – і просто намагаються просіяти через них може бути настільки ж переважною, як насправді планування всього весілля! Отже, зробіть глибокий вдих, розслабтеся і подумайте: деякі з найбільш унікальних ідей весілля може бути знайдено шляхом оглядки на моду і тенденції давно минулих днів.

Якщо Ви розглядаєте збирається чорна краватка маршрут, як про стилі ар-деко 1930-х років виглядає? Це була епоха, яка нагадує елегантні голлівудському стилі гламуру, і ви будете здивовані тим, скільки ви можете зробити на будь-який бюджет, великі чи малі.

І щось зовсім інше: що може бути веселіше, ніж весілля, яка викликає дух 1960-х років Groovy, час “миру, любові та розуміння», – чи може бути кращий тему почати вашого сімейного життя?

Йдете ви на фанк або формальним, ось кілька порад, щоб допомогти спланувати ідея ретро весіллі:

Polaroid миттєвого фотокниг гість

Захопити кожну хвилину в день весілля з Polaroid миттєвих фотографій і рукописних настрою від ваших гостей! Polaroid миттєвого фотокниг гостя переломити тенденцію і цифрові є останнім писком моди серед наречених сьогодні.

Polaroid камери і фотографії, безумовно, ретро, ​​і вони роблять “нового століття” повернутися, тому що на відміну від цифрових фотографій або 35 мм, Polaroids розвиваються миттєво. Коли вони в поєднанні з нотами від усіх ваших друзів і сім’ю миттєвий Гостьова книга стає фото на пам’ять заповнена спогади, які залишаться назавжди!

Підказка: поставити пару вихідних друзів під опікою приймати фотографії і переконавшись, що всі ваші гості написати щось у вашому гостьовій книзі миттєвого фото. Вони можуть циркулювати під час прийому виконання знімків і отримання векселів або ви можете встановити стіл для гостей, щоб відвідати. І обов’язково мати резервну копію камеру і багато фільмів для “роблять за кадром”!

честь Ваша особиста присутність з … ретро весільні запрошення

Задати тон ви намагаєтеся створити з самого початку з запрошення на весілля, які розкривають тему ви вибрали для вашого весілля. Нестандартні конструкції можна легко здійснити за допомогою декількох ударів клавіатури! Показати ери 1930-их складнощі з важким, кремові папері і ар-деко типу шрифтів, які можуть бути додатково акцентовані з періодом кліп. Для Вашої 60-х років у стилі запрошення, слід використовувати папір в пастельних тонах, які були популярні тоді – або йти ва-банк і мати краватку пофарбовані запрошення! Подумайте про те, в тому числі кольорів в дизайні, а також. Вони можуть бути надруковані на запрошення самого – або як про додавання деяких висушених польових квітів всередині конверта запрошення?

Підказка: Ви можете замовити спеціально розроблені марки з поштового відділення, яке буде відображати настрій ви намагаєтеся донести до ваших гостей навіть відкрити запрошення конверті! (Деякі з них запропонували прикладів: Нью-Йорка Рокфеллер-центр деко або Empire State Building, старовинних автомобілів, жовтий значок щасливим обличчям, навіть Grateful Dead логотипом)

гардеробна частина … Ретро вироби весільні

Там немає необхідності носити бандану або заставку або ходити босоніж на ваш великий день, але мереживній сукні (міні довжиною якщо ви смієте!) Викличе епоху хіпі красиво, як і квіткові головний убір та сукні нареченої в пастельних або яскравих квіткових відбитків. Якщо ви хочете виглядати початку 60-х, розглянемо плаття для коктейлю або Джекі Кеннеді стилі оболонки з білому капелюсі дот і сітчастої вуаллю. Для весілля ідеї гламур-деко, гладкий і атласний ери 1930-их сукні можна знайти в магазинах старовинні сукні або навіть на блошиних ринках або магазинах розвитку (є старовинні одягу і бутіки одягу використана в усьому!) Вони також можуть бути виконаний на замовлення з використанням нових або старовинні тканини і старі моделі – вони часто перевидаються за шаблоном або виробників легко знайти на eBay.

Порада: При плануванні ретро весілля, eBay та інших сайтах торгових приголомшливий ресурсів для всіх видів період весільного посуду, прикрас і надихаючих ідей весілля.

борошна владу … весільні торти чашки день

Ніщо не говорить, як ретро смачно, глазур верхом кекс. Ти любив їх, як дитина, і тепер вони знову в моді, оскільки висота Fashion Food. Смачні, барвисті кекси можна подавати як десерт головною визначною пам’яткою весілля, замінити традиційний весільний торт або на додаток до звичайної весільний торт. Стек них, як хмарочос або розташувати їх в коло, щоб зробити знак миру. Кекси можуть бути легко оформлений у день-Glo обмерзання квітів для вашого 1960 дивиться або з сріблястими акцентами для обробки деко.

Підказка: Переконайтеся, що є достатньо кекси так, щоб ваші гості можуть забрати додому, щоб насолодитися пізніше!

Кілька моїх користь-ITE речі … Ретро весільна

Так як ваше весілля на початку вашої особистої любові в, розглядати ваших гостей деяким стилі ретро весільної як любов кульок або ювелірних знак миру. Або як про збір на замовлення CD класичних мелодій рок? У рамках теми 1930-х років ідея весілля, носові хустки постільна білизна для чоловіків і жінок буде додати приємний старовинний дотик. Або DVD копії ваших улюблених старих фільмів комедія, безсумнівно, захоплення ваших гостей – і кришка може відрізняти вас і вашого нареченого замість Кері Грант і Кетрін Хепберн для веселощів нагадування про ваших власних класичних романтики!

Підказка: Якщо ви робите власних компакт-дисків, як знаки уваги, сфотографуватися з вами і вашим чоловіком, щоб бути в деяких старовинні одягу для використання в якості обкладинки пам’ятати унікальний весільний день ідея “старе нове”!