відвідували грецькі православні весілля

Ну є щось сказати про святкування грецької православної весільної церемонії, що корінням у давні починань. Це свято, як ніхто інший сповнена символізму і традиції. Воно сягає корінням Повернутися до серйозних обіти шлюби повинні бути о. Якщо ви ніколи не були в одному, ніж ви знаходитесь в досвіді життя.

ролі гостей

Гості тут, щоб показати свою підтримку і любов до парі. Зазвичай гості не будуть входити до церкви, поки наречена не прибуде. Наречений чекає біля входу до церкви і може бути проведення букет нареченої. Коли наречена прибуває вони пропонуватимуть букет нареченому, а потім увійти до церкви подальшим сім’ї, друзів, і гостей. Там не обов’язково боку нареченої і бічні нареченого для гостей, щоб сидіти. Гості сидять разом особливо в невеликих церквах.

заручення і таїнство шлюбу

Дві частини церемонії або обмін кільцями називають заручення і молитви і Союз називається Таїнство шлюбу. Є багато випадків, коли ритуали повторюється три рази представляє Святої Трійці в тому числі заміна кілець між нареченим і пальці нареченого три рази.

На початку Таїнство шлюбу складається з декількох молитов, які послідували священик парафії в правах руки нареченого і нареченої. Руки ніколи не розлучимося через весільну церемонію символізує об’єднання шлюбу.

Стефана

Стефана є коронація наречений і наречена, з’єднані білою стрічкою. Стрічка благословив священик і кронами представляють честь Бога. Стрічка підключення крон символізує об’єднання пари. Релігійні обміни спонсор крон в три рази між подружжям знову посилається на Святу Трійцю або Божество. Пара гуляє навколо вівтаря три рази з коронами на головах на чолі з священиком. Спонсор слід позаду, а потім пару обсипають рисом. Гості, ймовірно, буде дано рисом по прибутті. Наприкінці священик благословив пару і видалити Стефана. Використовуючи свою Біблію, священик приєднався відокремить руки молодят з акцентом, що тільки може зламати їх союз з тих пір.

піннінга грошей на наречену

Багато традиції не слідують всі, включаючи закріплення грошей на наречену. Дар гроші як і раніше дуже поширені, але покладає гордість з грошима зникла кілька тому що люди можуть бачити, скільки грошей нареченої отримує. Крім того, він не дуже безпечним. Деякі інші традицій, які можуть або не можуть бути здійснені включати ці обнадійливі фертильності або, що кидати гроші на подружньому ложі. Грецька православна весілля все ще круто в традицію, хоча деякі ритуали були помічені як застарілі, як час минув далі. Більш сучасний підхід був адаптований кілька, але церемонія залишається їй вірна своєму корінню.