що робити у весілля

Інший чинник, щоб розглянути про весілля те, що повинно бути зроблено під час нього.

Якщо ви запрошуватиме гостей до місця призначення весілля, не забудьте надати їм достатньо, щоб робити, коли вони є.

Церемонія одруження це тільки початок того, що ви повинні зробити. Ви повинні мати затишний вечеря або коктейль, де ви будете інформувати гостей, коли вони приходять, що порядок денний. Навіть якщо вона обмежена тільки церемонії і невеликий прийом, ця інформація повинна бути представлена ​​в гості ще до їх надходження.

Деякі з них хочуть, щоб провести весь час з вами в той час як інші будуть більш чуйно реагувати на качан, щоб досліджувати область самостійно. Переконайтеся, що в якості нареченого і нареченої і їх батьків спонсором весілля, що ви задовольнити їх потреби тут.

Це звичайне для деяких страв, які будуть проводиться з різними гостями, які приходять на весілля. Часто, вони можуть включати вечерю щоночі, або він може бути просто зібратися разом на пляжі. У будь-якому випадку, переконайтеся, що гості знають, які ваші плани на той час, що вони проводять з вами.

що робити вдома

Незалежно від того, якщо люди приходять три або якщо 103 людей приходять до місця призначення весілля, там, ймовірно, будуть ті, які не прийшли до нього, але все ж хотілося б разом з вами. Прийом доцільно і має бути приділена нареченого і нареченої.

Це прийнятно для нареченої і нареченого, щоб розмістити свій прийом після їх весілля. Це також прийнятно для батьків нареченої або нареченого, або обидва для його розміщення. Він служить тієї ж мети, що і прийом стандартний прийом весілля буде. Ті ж налаштування етикету застосовується тут.

Найчастіше, після прийому весілля кілька неофіційних. З цієї причини, як правило, важливо донести до гостей, яких запрошують, наскільки формальним воно буде. Переконайтеся, що гості знають, якщо ваше весілля буде у дворі або, якщо це буде формальною справою. У той час як або не підходить, необхідно переконатися, що гості знають, що правильно носити і віддавати.

Ви не повинні зареєструватися для весілля реєстру для подарунків. Ви не повинні означати, що ви хочете або очікуєте подарунки на ваше весілля небудь. У той час як більшість гостей принесе карти, вони не можуть дати велику кількість подарунків для неофіційних урочистостей.

Прийом повинен включати хто-небудь, що ви хотіли б поділитися вашого весілля свято с. Необхідно переконатися, що гості не відчувати себе обмеженим, якщо вони не були запрошені на весілля, дозволяючи їм прийти на прийом.

Будь-хто, хто не може відчувати себе комфортно з вами, мають весілля потрібно говорити, щоб, один на один про це. Надавати їм інформацію про те, чому ви хочете, щоб цей стиль весілля, як вона буде працювати і щоб вони прийшли. Переконайтеся, що вони можуть прийти і приєднатися до вас і що у вас буде прийом з нагоди, коли ви повернетеся, а також.

А як же весілля душ?

Якщо у вас виникли весілля, один з найбільш часто задавалися речей, якщо ви повинні прийняти душ весілля чи ні. Це не гарантія того, що у вас буде один, так як гості мають бути запрошені на весілля душ, тільки якщо вони запрошені на весілля сам.

Проте, якщо буде прийом для весілля, коли ви повернетеся, це може бути прийнятним. Крім того, це необхідно для вас, щоб переконатися, що ви не маєте ваш власний душ весілля, або кого-небудь, що платить за вашу весілля. Він повинен бути другом або фрейліни на якому розміщена ваше весілля душ.

Доцільно мати подарунок реєстру для вашого весілля душ. Ви повинні слідувати тим же правилам етикету тут, як ви зробили для стандартний душ весілля.