як підготувати церемонію вінчання

Більшість людей воліють провести свої весільні церемонії в церкві. Але церква не світське місце зрештою, і обов’язково є деякі угоди про вінчання. Перед початком чудової весілля, ви повинні знати дещо про роблять, і не з весільної церемонії церкви.

Одягайтеся правильно. Люди весільного вбрання носити можливо буде різним для різних церков, так що завжди краще проконсультуватися з вашим богослужіння, перш ніж купити весільні сукні. Традиційні стилі і позачасовий ювелірних виробів як перлинні сережки завжди краще для вінчання. Якщо ви вибираєте весільні сукні, тільки вибрати облягаючі оболонки і драматичні падіння сережки для прийому, а не вечірнє плаття церемонії і перлинні сережки.

Розмір проходу насправді це дуже важливий аспект, коли будете робити покупки весільного плаття. Якщо церква невелика каплиця з вузькими проходами, що об’ємні бальне плаття не може пересуватися витончено. Але просте-Line весільну сукню важко стати в центрі уваги у величі собору. Це гарна ідея, щоб носити довгу вуаль, щоб додати елегантності вашому зносу.

Зробіть кілька пожертва для молитовного будинку, де весілля церемонія пройде, але ви не повинні жертвувати багато, тому що суму пожертви є повністю добровільним. Зазвичай розміщення коливається від кількох сотень доларів і вище. Деякі великі церков як собор Святого Патріка створили благодійний фонд. Ще, переконайтеся, яким чином церква отримує пожертви.