Весільні запрошення – ви складете їх

Коли справа доходить до покупок для весільних запрошень, цікаво, якщо вони скинуть чи ні, це, ймовірно, не перше, що приходить на розум. З іншого боку, так як багато стилі дійсно втягують деякий тип раз, ви дійсно повинні бути знайомі з усіма різними складками щоб точно знати, як вони впливають на зовнішній вигляд запрошення стилі.

Деякі з найбільш поширених складки включають:

* Запрошення папка, яка має один раз по центру паперу так, кожна половина рівні. Складка може з’являтися або у верхній або на стороні запрошення з формулюванням, що з’являються на передній частині папки або на внутрішній стороні після його відкритим.

* Французька рази означає, що папір складена у два рази створенні запрошення з чотири рівні частини або панелей. Ця складка найбільш часто використовується із запрошеннями зроблений з пергаментним папером.

* Коротке раз створюється з одного разу, що знаходиться не в центрі з середини папір таким передній панелі запрошення коротше, чим більше задній панелі. У нижній частині задньої панелі, яку видно може показати спеціальної конструкції або можна надрукувати разом з іменами.

* Три рази відбувається, коли папір згинається двічі вертикально або горизонтально, щоб сформувати запрошення з трьома панелями. Обидві зовнішні панелі загинають всередину так, що вони перекривають один одного, одна поверх іншої, покриваючи середньої панелі.

* Z-складка утворюється в гармошку моди означає папір складають двічі в протилежних напрямках створення трьох-панелей запрошення.

* Gate-складки може бути виготовлена ​​з трьох або чотирьох панелей, де два зовнішніх панелей скласти всередину, щоб зустрітися в центрі. У відкритому рази ворота, існує три панелі, з нижньою панеллю в два рази розмір кожного складеної панелі. У закритому альбомної, існують чотири групи приблизно однакового розміру, де зовнішні панелі загинають всередину разом. У деяких випадках, складеної панелі спеціально розроблені для блокуватися разом.

Звичайно, не всі весільні запрошення розроблені з складками. Багато видів просто один-панелі запрошень.