Весільні запрошення незручних ситуацій

Незалежно від того, хто ви є, там завжди буде кілька чорних овець у вашій соціальної мережі, що може в кінцевому підсумку відвідують вашого весілля або прийому. Ці чорні вівці неминуче викличе незручність і драми, де б вони не йшли, незалежно від формальності заходи. Найчастіше ці люди є друзями, але в багатьох випадках вони є родичами або колишнім. Незалежно від вашого ставлення до цих чорні вівці, вони не мають потенційно може призвести до незручної ситуації або моменту, поклавши пороку в день весілля, але є деякі кроки, які можна зробити, щоб мінімізувати цей ризик.

У деяких випадках, ви можете бути в змозі обійти ситуацію в цілому, що не посилаючи ваші чорні вівці запрошення або запрошуючи їх тільки на прийом. Без запрошення, чорна вівця може не знати про весілля, поки він не закінчиться, але це може бути ризиковано, залежно від підключеного вони. Якщо ви знаєте свій чорна вівця обов’язково знайдете те, про вашу особливий день, можливо, буде потрібно прийняти більш рішучі заходи. Ви можете використовувати, щоб ваше весілля покласти край цьому безумству чорна вівця приносить у ваше життя, але це не може бути можливо. Наприклад, якщо чорна вівця ваш рідний брат, або ваш кращий друг нареченого, ви, ймовірно, застряг з ними. Якщо ваша паршива вівця це той, хто, безумовно, буде на вашому весіллі, ви все ще є кілька варіантів.

Гіршому випадку, що ваш гість ніяково буде реагувати на священика, коли він просить, якщо хто має якісь заперечення або причин ви не повинні бути заміжня. На щастя, це частина церемонії зазвичай пропускається в цей день і вік, і ви можете просити цю вашого міністра. Однак, якщо хтось має заперечення, ми сподіваємося, ви можете швидко тьмяніють його, просто ігноруючи людини, або, якщо необхідно, їх видалення. Якщо ви припускаєте, що це станеться, ви можете використовувати допомогу своїх друзів і сім’ю, щоб цього не відбувалося. Будемо сподіватися, що суворий розмова допоможе, але якщо є сумніви, седативні може бути відповіддю. Якщо інші люди на вашому весіллі відчувають те ж саме про цю людину, вони будуть більш ніж щасливі почути хропіння, а не їх думку вашого шлюбу, як ви б також.

Залежно від того, як крайня ваші паршиві вівці є, ви, можливо, захочете, щоб уникнути їх в день весілля, але якщо вони повинні бути там, деякі зв’язки, перш ніж руки може допомогти запобігти катастрофі. Будемо сподіватися, що вони будуть поважати ваші побажання і визнати, як важливо в день весілля для вас, але якщо це не допомагає, ви можете мати незручне становище на ваших руках.