ідеальний весільні туфлі

Виявивши, що ідеальну пару взуття для весілля, що всі важливі ходити по проходу, як може здатися непростим завданням, особливо після того як ви провели багато травматичних вихідні У пошуках сукні. Ось кілька корисних порад про те, як знайти ідеальну взуття без стресу.

По-перше, яке весілля ви з, пляж, взимку або традиційний англійський роман влітку? Якщо ви плануєте зв’язувати себе узами шлюбу на екзотичному пляжі, то пару плоских сандалій, це шлях вперед. Ви не хочете, щоб ваші п’яти занурюватися в пісок, як ви зробите свій шлях до вашої коханої. Для зимового весілля, низькі підбори або блок підборах або закритого взуття буде тримати весільний пальців ноги і кісточок тепла і підсмаженими.

І те, що ваше весільне плаття, як, просто і ясно або повний за казкою номер? Якщо ви збираєтеся на мінімалістський зовнішній вигляд з сукнею, то трохи деталізації на вашого взуття буде додати інтересу в той час як, якщо це все романтичні піну, то прості елегантні туфлі може бути шлях вперед, як ви не хочете перестаратися з шиком .

А як щодо вашого коханого? Ви ніжно дивитися на них зверху вниз або вгору дивитися любовно їм в очі? Якщо вони скоріше на маленький розмір, ви дійсно хочете, щоб підніматися над ними в парі хмарочос каблуки, як ви кажете ці обітниці і просто думати, як фотографії будуть виглядати. Пару елегантних плоскі туфлі-човники або сексуальний плоский мула весілля є відповіддю. Якщо хоча, ви дивитеся на них з шалено закохані очі, то немає межі, в буквальному сенсі! Ви можете піти на всі з сексуальний високих підборах.

Нарешті, який би стиль весільної взуття ви виберете для, що ходити по проходу, ви повинні переконатися, що вам зручно. Зрештою, ви збираєтеся носити їх весь день і танцюють до глибокої ночі. Це не буде для гарною парою хмарочос каблуки якщо ви більше тренерів і джинси дівчини. Ви просто відчувати себе ніяково і турбуватися про відключення і спотикаючись собі шлях у церемонії. І навпаки, якщо сексуальні підбори більше вашої речі, ви можете відчувати себе жіночними і погано одягненим в пару плоских насоси весілля.