Інформація про вільні діяльності для зовнішньої весілля

Якщо у вас виникли вашого весілля на відкритому повітрі, який відкриває двері для багатьох видів діяльності, що було б важко потягти всередину. Ви можете планувати ігри та діяльність, засновані головним чином на відкритій темою і віднести те, що в темі, якщо частини прийому і внутрішнє. Reliant від того, де пройде прийом, ви можете планувати багато заходів, заснованих повністю на налаштування. Якщо це парк чи на фермі, є безліч заходів ви можете планувати. Одна кумедна гра для виноробні весілля ігри з зав’язаними очима дегустації вин. Якщо наречена, щоб бути і наречена п’ють вино, це не могло ігри нареченої, щоб бути і наречена повинні відігравати певну роль у, але замість цього гості та члени весілля.

З зав’язаними очима, можливо, 6 добровольців і їх зробити сліпий тест смаку (забезпечити те, щоб вичистити неба між ковтками).

Добровольці повинен вгадати вино Піно Нуар, який є Каберне, тощо. Пляшка вина є явним приз для переможця цієї гри. Скажімо, у вас виникли прийом у члени клубу на поле для гольфу. В якості безпосереднього, “хто отримує ігровий центр Piece”, ви, можливо, люди вгадати, скільки м’ячів для гольфу є в квітковому частина центру (який може прикрасити простий гігантської скляній вазі з квітами упаковані). Аналогічним чином, не може бути великою вазою або інший елемент контейнера фаршировані Golfballs на прийом десь і гості могли вгадати, скільки м’ячів для гольфу знаходяться у вазу.

Дурну гру можна було б зробити на підлозі, задаючи кожному включити їх кращих гольф у свої танці для одного точного пісні.

Як приклад, якщо прийом проходить в парку, може бути, гості можуть насолодитися “спогади узвозу”. Перед прийомом, хтось може використовувати рослини в горщиках або альтанки, щоб сформувати маленькі приватні смуги, які гості можуть йти до кінця. Уздовж стежки, гості знайдуть фотографії наречених-к-бути і нареченого на різних етапах їх життя. Там повинно бути місце для гостей, щоб записати свої думки і спогади на шляху теж.

Спробуйте уявити собі весело кадри ви отримаєте з перемішування гра у футбол або бейсбол грають дівчата в сукнях і кросівках і чоловіки в костюмах і кросівках. Ви можете надати виклик активністю щодо босий танцює в траві або фрісбі кинути у дворі. Є басейн у дворі, де відбудеться прийом? Чому не у вас є басейн діяльність, зрештою прийом робиться?