Обов’язки фрейліна

Жінки будуть мати багато різних причин для вибору, як їх хтось фрейліни. Більшість жінок розглядають його як вибір людини, який вони мають намір повідомити світу, це їх найкращий друг в усьому світі. Однак, це не те, що фрейліна дійсно повинно бути. Приємно, коли це відбудеться, але в реальності все це в тому, що фрейліна повинен бути довіреною радником і довіреною, той, хто тримає наречену спокійно і на темпі і під контролем, коли це необхідно.

Іншими словами, фрейліна більше схожа на улюбленої тітки. Вона не мамою, тому що матері може потрапити на ваші нерви і зробити ви хочете, щоб робити речі тільки тому, що вони не хочуть, щоб ви їх робити, і навпаки. Вони не обов’язково повинні бути вашим кращим другом, тому що ви не хочете, щоб хтось погоджується з усім, ви говорите тільки тому, що це те, що друзі. Ні, ваша улюблена тітка завжди в своєму кутку, скажу вам, що вони думають, тому що вони вас люблять, але розуміють, що вони насправді не є повний частку у всьому, що відбувається, і не боїться сказати вам, коли ви від основи. Ідеальний приклад для наслідування, більшу частину часу.

І те, що робота фрейліна має. Тому що потенційні наречені не завжди в настрої, щоб брати участь у всіх аспектах планування весілля (і тому що багато наречених не хочуть, щоб вони були), фрейліна повинен бути готовий взяти час, щоб ходити з нареченої, щоб допомогти піклуватися про ті речі. Фрейліна піде з нареченою дивитися на прийомних залів. Фрейліна допоможе зробити плани для волосся і нігтів і будь-які інші речі, які повинні бути враховані в день весілля. Фрейліна це той, хто буде там, коли наречена приміряє сукню. Фрейліна буде там, щоб допомогти з нагородами та подарунками. І фрейліна буде той, наречена може довіритися, чиє плече можна плакала, який не буде боятися сказати нареченій, що, можливо, це не краще використання грошей або часу, і, сподіваюся, сказати нареченій, коли вона втратила повний контроль над собою.

Це велика робота. Наречена знає, що вона потребуватиме допомоги, і їй не потрібно мати справу з особистостями. Таким чином, вона повинна бути готова, щоб вибрати когось сильним і корисним, чий голос вона довіряє. І, якщо у неї є багато близьких друзів, вибираючи когось, хто не входить до групи захистити почуття і всі інші; нехай вони будуть на весільній вечірці. Одна остання річ, постарайтеся не вибрати когось для такої важливої ​​ролі, якщо вони не живуть в вашому місті.