весілля в Джайсалмер – сімейного щастя в золоте місто

Королевська земля Раджастан сповнена історичних фортець і палаців оповідає історію про жертву, доблесті і романтику правителів. Завдяки своєю чудовою архітектурою і царственої обіг цих палаців стали гарячі точки для зав’язування шлюбний вузлів. Ця земля королівської має багато напрямків, щоб зв’язати шлюбні вузлів і весіль у Джайсалмер один з цих гарячих напрямків.

Місце, оточене величезним Desert Gold, де дме волосся шепоче розповідями про відданість, кохання, відповідальності і пристрасті, є неперевершеним місцем отримати причепили. Місто, засноване в 1156 році нашої ери Рава Jaisal, викликає великий інтерес у молодої пари, так як це місто, де романтика виливає з кожної частинки піску. Пара і їх родичі та друзі легко дістатися до міста, як це добре пов’язаний з усіх великих містах Раджастхана і столиці Індії, Нью-Делі. Всі ці фактори є великою перевагою для міста, оскільки це отримує тисячі кроків кожен рік. Місто є домом для ряду туристичних місць, які включають Джайсалмер Форт, Gadsisar озера, Tazia вежі і Джейн храми. У місті з блискучою золотий дощ відтінок всі люблять його на пару одружується на різних Regal майданчиках міста. Один з цих ігристих місця для весілля є Fort Rajwada. У колишньому палаці було красиво перетворено в готель спадщини і таким чином грати, як ідеальне місце для шлюбів.

Крім семи обітниць, це золоте місті також діє як ідеальне місце для медового місяця для пар, оскільки це місто рясніє численними туристичними визначними пам’ятками розташовані всередині і навколо своєї території. Друзі та родичі пари впевнені, що насолоджуватися вся церемонія шлюбу через його екзотичному місці. Уявіть собі відчуття від прогулянки по святих вогнем з коханою людиною під час вашого весілля палац у Джайсалмер.

Як тільки ви вирішили прийняти сім кроків на золоте місто, настав час, щоб вжити заходів для весіль. Для того, щоб весь процес легко ви можете вдатися до послуг індійських планування весілля, оскільки вони мають великий досвід з планування таких подій з досконалістю. Вони можуть організувати для вас все, що робить найсприятливіший події вашого життя незабутнім.