весілля в Devigarh – дайте ваш шлюб початок царственої

Сприятливий день весілля політ фантазії для кожної пари; емоції на небувалу висоту і пар навіть використовувати ресурси, щоб надати йому Regal дотик. Індія, з безліччю царственої палаців і фортець, здається, доступним вибором для багатьох пари. Тисячі пар часто перетинають кордони семи морів виконувати свої весілля в Devigarh. Отже, якщо ви і ваш наречений / також мріє про приєднання до цієї елітної лізі, ви можете пов’язати себе узами шлюбу в дорозі Regal.

Штату Раджастхан є землею різних фортець і палаців, але Devigarh ще займає унікальне положення. Devigarh палац спокусливою обіг більше пар, які приїжджають сюди, щоб отримати причепили в королівських умовах. Розташований в 28 км на північ від озера міста Удайпур, Devigarh Палац має позачасовий заклик, заробляючи його численних шанувальників. Обдарований захоплюючий краєвид і приємна погода, місце стала ідеальним місцем для проведення весіль королівської. Чудове розташування, легка доступність, Regal шарм і сучасні зручності об’єднати разом, щоб зробити його неповторним місцем для шлюбів.

Красиво ховаються в чудовому Aravali пагорбів, Devigarh палац є місцем досконалості пар. Ауру 18-го століття і раніше проявляється в його разючою інтер’єрів, екстер’єрів красивою і заспокійливою фон. Палац здається представить розумне поєднання минулого і подарунки. Обладнано з вишуканим газон і добре прикрашений 39 люксів, рясніє сучасними зручностями та послугами, палац, здається, ідеальний крій для весіль. Devigarh Палац є прекрасним місцем, щоб бути прив’язаним священні узи шлюбу.

Regal настройка Devigarh палац ідеально підходить для королівського весілля. Місце має всі приналежності, пов’язані з весіллях, як аранжування квітів, прикраса мандап, група, феєрверк, оренда автомобілів і відмінну організацію їдальні. Це місце також пропонує заглянути в велику гостинність Індії. Це чудове місце в штаті Раджастхан високо цінуються серед пар отримати причепили. Таким чином, зробити рішення для королівського весілля в Devigarh віддати своє життя подорож величні початок.