весіллі мови кращу чоловічу керівництво

Значить, ти кращий людина, і ви повинні виступити з промовою на весіллі. Ви могли б бути братом, кращим другом тринадцяти років, або ви могли б зустрітися нареченого минулого року. Справа в тому, ви повинні виступити з промовою перед великою кількістю людей. Що ви скажете? Можна подумати, що це легше для дівчаток-вони гарні в м’який матеріал зрештою. Будучи чоловіком, ви можете не знати, як підійти до вашої найкращий чоловік промови, зі страхом, що ви не хочете здаватися занадто м’яким і бути висміювали на довгі роки вашими друзями хлопця. Отже, ось кілька порад, які допоможуть вам уникнути цього, і вийти з великим найкращий чоловік промови, що всі будуть любити.

По-перше, підключитися до вашої м’яких стороні. Це може бути важко, і ви, можливо, не бачили, що сторона вас в роках, але спробуйте. Це весілля в кінці кінців. Насамперед привітати пару. Розповідати, як щасливі ви для вашого кращого друга / брата / друга / двоюрідний брат, все, що він є для вас, і що ви знаєте, що він і його нова дружина матиме чудову життя разом.

По-друге, дати йому індивідуальний підхід. Розкажи анекдот про вас і нареченого. Поговорити про щось, що покаже, як глибока ваша дружба. Крім того, можна говорити про аспект особистості нареченого які ілюструють те, що хороший чоловік він буде, або, як він і його прекрасної нареченої ідеально підходять один одному.

По-третє, пам’ятайте, ваша аудиторія. Речі Краща чоловіча може бути смішним, але не перестарайтеся. Деякі речі можуть бути доречно сказати, перед нареченим і вашим друзям, але не кімнату, повну людей, включаючи батьків, маленькі діти, і бабусі. Ви і нареченого, можливо, доведеться довго, історію разом божевільні, які включають поїздки дорозі і диких сторін. Це був би найменш невідповідний час, щоб прокоментувати ці часи. Якщо ви хочете, щоб освітлити промови трохи, зробити невеликі жарти про дрібниці наречений зробив або сказав. Пам’ятайте, що ви не хочете образити нареченого, але не хочете, щоб збентежити його, і всі інші в кімнаті.

По-четверте, не забудьте привітати нареченого і його наречену. Розкажи нареченого, як щасливі ви для нього, що він знайшов когось, щоб провести залишок свого життя с. Крім того, подякувати глядачам за те, що ви говорите перед ними. Нарешті, закінчується лінія про те, як ви знаєте, нова пара буде щаслива за довгі роки, і що ви не хотіли б нічого менше для вашого кращого друга / брата / і т.д..

По-п’яте, практика. Ваші нерви, можливо, намагається взяти на себе свою раціональну думку, коли ви встаєте, щоб дати вашої мови. Тому, щоб не виступити з промовою, що це перемішалося і стрибає від однієї теми до іншої, планувати його і практики. Спробуйте почитати ваш найкращий чоловік промови перед дзеркалом, друг, або навіть кімната опудал тварин вашої маленької сестри. Це не має значення, просто практики, і ви будете сяяти ваші кращі промови людини.

Сподіваюся, ці поради дав вам деякі поради про те, що сказати, коли даєте найкращий чоловік промови на весіллі. Удачи!