весільної – ідеї, щоб зберегти вартість вниз

Весільної невеликі подарунки, які наречений і наречена дають, щоб подякувати своїх гостей за участь їх особливий день. Це знак вдячності також надає кожному на згадку про ваше весілля.

Найскладніше полягає у визначенні, який тип весілля користь, щоб дати вашим гостям, так як є тисячі варіантів на вибір.

Так вважають решті вашій підготовці весілля. Можливо, ви зможете знайти невеликий подарунок, який відображає загальну тему вашого весілля. У Шотландії, багато людей продовжують культурні теми і дати мініатюрних пляшок віскі прикрашені стрічкою тартан для своїх гостей.

І якщо ви знаходитесь на жорсткий бюджет, але все ще хочете дати вашим гостям щось особливе, щоб пам’ятати день, ось кілька речей, щоб розглянути.

1) встановити бюджет

Перше, що потрібно зробити, це сісти зі своїм партнером і працювати, скільки вам доведеться витратити на весільне. Як тільки ви отримали фігуру для роботи з ним допоможе звузити свій вибір і запобігти Вас від перевитрати коштів.

Весільної не повинно бути занадто щедрим, це думка, яка розраховує.

Підставки один з цих подарунків, які кожен може використовувати, але ніхто ніколи не думає про покупку. Вони являють собою недорогий подарунок, це і декоративні і практичні. Інші популярні подарунки свічки, кавоварки / чай, ванна або продуктів, таких як мило.

Крім того, ваша милість може бути пов’язано з інтересом, що ви або ваш партнер, таких як дегустація вин (Мініатюрна пляшка) або гольф (пара гольф трійників пов’язані з стрічкою). Насправді будь-який мало чарівності або брелок, який має деяке відношення до вашої весіллі можна вважати весілля користь. Ви обмежені лише вашою фантазією і бюджетом.

2) почати пошук в Інтернеті

Є багато різних компаній і магазинів, які спеціалізуються на наданні весільні аксесуари та послуги. Але одним з кращих варіантів є, щоб робити покупки для вашої весільної онлайн.

Інтернет дозволяє Вам шукати десятки підприємств роздрібної торгівлі, не виходячи з власного будинку, замість того щоб витрачати тижні задньої від магазину до магазину. За кілька годин можна працювати, що є в наявності і скільки це коштуватиме.

І у зв’язку з їх більш низькі накладні витрати, більшість роздрібних торговців Інтернету зможуть запропонувати вам набагато кращу ціну, ніж їх високі колеги вулиці. Переважна більшість весільної тільки коштувала одна з двох доларів кожен, так що це, безумовно, заощадить вам багато шкіри час, гроші і взуття.

3) Остерігайтеся всіх трюків

Якщо ви вирішили купити милостей від магазину переконайтеся, що ви просите бути показані позиції у Вашому ціновому діапазоні. Деякі люди продажів постараються підняти до розміру вашого замовлення, показуючи вам предмети трохи вище якості (і ціни), ніж ви шукали. Потім, коли вони показують вам еквівалентні елементи з дешевшого діапазону, спокуса піти на більш дорогі товари, міркування “це всього лише 50 центів за одиницю додатково!” Це одне спокуса, якого не існує, коли ви купуєте милостей онлайн.

4) розглянути питання про внесення власної весільної

Наприклад, ви могли б купити колекцію мініатюрних свічок і з’єднувати їх з різними намистом і стрічками. Крім того, можна купити воскові фігури нареченого і нареченої і прикрасити їх відповідно з характером ви і ваш партнер. Чим більше роботи, яку ви робите, тим менше вашої весільної буде коштувати.

5) знати, скільки користі вам потрібно

Перш ніж купити ваш милостей, з’ясувати точно, скільки людей приходять до вашої весіллі, так що ви не купуєте більше користі, ніж необхідно. Хоча це завжди гарна ідея, щоб мати пару зайвих упаковують несподіваних гостей. І з’ясувати, як багато хто з ваших гостей сімейні пари. Ви могли б розглянути питання про надання трохи краще користь кожної пари замість однієї на людину. Це дозволить знизити загальну вартість вашої весільної.

Якщо ваш весільний бюджет більш щедрим ви могли б розглянути користувальницьких весільну гравірування знаки уваги, посріблені подарунки або навіть невеликий орнамент кристала. Кристал сприяє є загальною популярністю, забезпечують легкий клас і триватиме вашим гостям на все життя.