використанням весілля Koozies для весільної церемонії

1. Вони роблять великі прихильності Ви можете використовувати в Koozies багато простих способів, у тому числі весільної. Однією з переваг про них, що ви просто не доведеться платити з 10 або, можливо, двадцять доларів за кожен чоловік або жінка. Насправді, ви просто повинні виплатити … ну, скажімо, 5 або 6 доларів на сім’ю! Це простий спосіб, щоб піклуватися про кількох людей в той же час, а також фантастичний спосіб дати щось, щоб ваші запрошені гості, щоб показати вашу власну оцінку. Якщо ви не хочете, щоб вони на весіллі, ви можете просто відправити їх в після відправки вашої карти спасибі! Це того варте! Просто будьте впевнені, що ви просто берете час, щоб знайти ідеальний шлюб Koozies для відвідувачів!

2. Спуститися імена Не знаєте, як познайомлять усіх на весіллі? Ось де ви можете використовувати індивідуальний Koozies як добре ви можете використовувати їх, щоб допомогти представити всі ваші відвідувачі! Переконайтеся, що ви знайшли час, щоб дізнатися, хто йде потім придбати належну Koozies шлюбу. Використовуйте останні ініціали для тих, які поділяють ті ж імена, і переконайтеся, що будь-які інші відвідувачі мають ники, щоб використовувати у випадку, якщо вони не перевіряють у разом з вами перед вами замовлення.

3. Весільні подарунки Може бути, на відміну від обміну кільцями, ви можете обміняти Koozies! Жарти, однак шлюб Koozies також може бути використаний в якості подарунків для нареченого і нареченої. Замислимося над, що їм подобається або що ви хотіли б їх протягом їхнього шлюбу або навіть просто піти на Koozies спортивної команди. Неважливо, що ви маєте на увазі, є кілька пояснень, чому ви повинні використовувати їх, а не різні подарунки. З одного боку, деякі інші подарунки, як правило, нецікава. По-друге, це спосіб простіше для вас, щоб, в порівнянні з різними іншими подарунками, і це більш доступним, якщо ви дійсно не мають багато грошей, щоб здаватися. Це просто деякі види використання саме цих сортів Koozies, але вони не все!

4. Вечеря фактичного вечері, ймовірно, найбільш важливим місцях, щоб використовувати в Koozies. Зупинимося на IT-є матеріал всюди, акуратні столики, і ви намагаєтеся все можливе, щоб закінчити так що кожен може йти додому. Швидше за все, вам потрібно буде очищення всіх речей, так що ви хотіли б, щоб воно стало легше, продовжуючи тримати накопичення вологи або конденсації геть таблиць. Отже, ви можете використовувати їх, а коли ви шукаєте спосіб зберегти ці столи в чистоті і не мають достатніх підставки, щоб ходити. Хто б міг вважати, що весілля Koozies може бути по-справжньому дійсно практично?