давати чи не давати весільної ось у чому питання

Весільної ті дрібниці, що ваші гості будуть забрати додому як знаки вашу вдячність за їх присутність під час вашого особливий день. Ви можете дати нічого, і все, що вражає Ваша уява – декоративні пластикові глобуси з підробленими сніг, химерні свічки, практичні пробки пляшки вина, і навіть милі магніти на холодильник. Тим не менш, залишається питання: Ви дійсно повинні надати для весільної?

Звичайно, ви повинні!

Якщо ви хочете традиційне весілля, як у вашої родини і друзів, то з цього випливає, що ви будете також передбачають традиційні елементи весільної. Звичайно, це не є ні випадку сліпе слідування сліпого копіювання, ні всі, гачок і грузило. У вас є багато весільних бутиків на вибір при прийнятті рішення про ваше персоналізовані сприяє, якщо хочете знати.

Якщо, проте, ви не схильні до традиційного весілля, то ви можете розглянути в якості поважної причини для надання го-сигнал для весільної:

– Ваші гості пішли на багато чого, для участі у весільній церемонії і брати участь в прийомі вашого свята. Ви бачите їх всі одягнені в наряди, ви знали, вони подорожували з інших штатів, ви отримали подарунки від них, і ви святкували день з ними. Мере, ви можете зробити, це надати для малого знаків уваги, за весь той час і зусилля, які вони вилили у створення вашого весільного сенс.

– Ви будете класти солодкий кінець вашого торжества весілля особливо, коли ви надаєте для їстівні весільної як мигдаль і цукерки. Ваші гості будуть просто люблять мати щось, щоб поїсти, по дорозі додому, ніби як десерт після основної страви.

– Ви можете пов’язати тему весілля з відповідними послугами. Ви можете подивитися на них, як глазур на торті.

Взагалі кажучи, ваші прихильності вашого дзвінка. Не всі ваші гості будуть любити ваш вибір милостей але принаймні, ви передбачені хороший спосіб сказати “Спасибі, що прийшли на наше весілля». Це питання соціальної милостей, той, який буде тримати вас в гарну службу зі своїми гостями.

Ні, ви не повинні!

З іншого боку, ви також можете вибрати не надавати вашим гостям послуги. Можна навіть сказати, що ви зробили ваші гості користь, коли ви запросили їх на ваше весілля – безкоштовне харчування, можливість партії, переповнені напої, святкова атмосфера і повна кімната самотніх чоловіків і жінок досить користі.

Існує також питання про весілля на користь придбання, залишених гостями. Ви витратили тонну на них і тонну також залишилися від святкування весілля. Зрештою, у вас залишається невеликий речі, які ви просто даремно гроші на, тому що ваші гості не могли, дбали менше.

Крім того, $ 500 можуть бути витрачені на інші витрати весілля! Ви можете купити незвичайні подарунки на весілля, ви можете мати смокінг вашої митниці нареченого зробив, а не просто орендував, ви можете продовжити свій медовий місяць. Є просто багато інших варіантів, які будуть матися від $ 500.

З плюси і мінуси весільної викладені таким чином, ви повинні бути в змозі прийняти рішення. Тим не менш, ви повинні мати на увазі, що в той час як користь не є обов’язковими, ви можете щедро подякувати ваших гостей з ними. Ключ знаходиться в що робить їх привабливими і корисними, навіть їстівні – шоколад і цукерки, благодійні пожертвування, і міні-вина тримачі, щоб назвати декілька. Ваші гості будуть визнати, наскільки солодким пару ви.