легка діяльність весільний торт

Після прибуття на церемонію, багато голови гостей для торта стіл так, щоб можна помилуватися торта. Незабаром після цього наречений і наречена приходять у фотосесії та скоротити великий торт. Тому що кожен любить торт, і пішов. Я вважаю, що є або є багато інших заходів, як весільний торт і веселіше, щоб робити менше, ніж пропозиція.

Звичайно, наречений і наречена штовхати один одного, насолодитися тортом в рот давня традиція досліджень, але набагато більше задоволення, – і менш брудний – розглянути дію, а також.

Нова опція завжди будуть популярні кекси замість торта. Це метод, який зазвичай дешевше, ніж торт, і там може бути дуже весело. Кекси оформлені в тему шлюбу, як пиріг, але кекси розташовані замість пластин багаторівневого торт і відображається на столі поки пиріг не коли ви їсте. Кекси щойно виступив плити одна весільний гість.

Ну, що смішно про використання кекси замість цілого торта, ви можете заощадити гроші, звичайно, вирізати стільки залах прийому і заряду громадського харчування за штуку і служити весільний торт, але ви можете зробити з кексом будівництва презентації. Наприклад, печиво може бути, що наречений і наречена мають різну обстановку для відвідувачів.

Як додатковий штрих, ви можете мати пекаря також спеціальний приз одному або декільком кекси. Чарівність невеликого або маленькі іграшки можуть бути запечений в пирозі.
Хто отримує чарівність отримує спеціальний приз. Ціни можуть кошику подарунок або подарунковий сертифікат в ресторан, танець з нареченим і нареченою.

Деякі наречені, як традиції південного чарівності і приготовані з весільний торт. Як і у вище ідеї кекси, спекти, це мало що означає принади або маленькі іграшки (але зазвичай принади) на торті. Ті, хто повинні отримати один із стимулів, які мають хорошу удачу. Можна навіть розглянути приготування їжі, браслет з принадами в торт, які потім у браслет для нареченої.

Не кожен має торта. Як не їсти на діяльність для тих, на торті? Ви може бути запропоновано Макарена або курячий танець, коли всі їдять торт. Якщо ви не танцювати, в той час як інші гості змогли насолодитися тортом, виграти приз. Або ви приходите, щоб сидіти, і тепер втомився!

Згідно танці під час торт темі, наприклад, вимоги повинні бути завершені, щоб отримати торт, гість у імпровізованому танці в першу чергу? Або це може бути тривіальними питаннями про нареченого і нареченої або популярній культурі. Гості повинні правильно відповісти на питання, перш ніж торт. Могли б відповісти правильно матчів між таблицями або людей з більшості питань.

Багато хто вважає, що коли пиріг розрізати, він може вільно піти, якщо вони того побажають. З розрізання торта зазвичай приходить після їжі і після танців та інших традиційних заходів фестивалю беруть можливість багатьом людям вийти з партії, після розрізання торта і оцінили.

Коли наречений і наречена подорожувати для своїх гостей, щоб їх з’їли торт, як це корисно, щоб зробити додаткові зусилля, щоб побудувати деякі види діяльності на торті від події, щоб люди довше залишатися. Це може бути також просто, як кажуть, що люди не йдуть, або це може бути більш тонким і весело.

Наприклад, кожен бажаючий міг отримати папірець з торта. Цей документ був підготовлений до і відновлення компанії з інструкціями з складений аркуш паперу, щоб бути розміщені на кожній пластині з тортом. У цьому документі має бути в змозі дати план дій на частину вечора, або, можливо, попросити одержувача виконати невеликий танець, щоб дати голові або його дружини поцілунок, або заявки на конверсію дівчата квітки на трасі. Незнайомець тримав усіх гостей гадати і забезпечити деякий задоволення інструкції.