основним орієнтиром для належного весільних запрошень

Як ви будували плани на день весілля, піклуючись про кожну проблему і деталізації дозволить все йде добре. Коли ви готуєте весільні запрошення Ви повинні розглянути використання належного етикету поряд з іншими предметами першої необхідності. Ось п’ять основних керівних принципів для забезпечення належного етикету для запрошення на весілля.

відправити запрошення заздалегідь

Весільні запрошення можуть бути відправлені електронною поштою, телефоном або звичайною поштою. Правильний етикет вимагає, щоб всі гості мають достатньо часу, щоб будувати плани, щоб стежити. Це стає необхідним, коли гості приходять з деякої відстані. Загальне правило тут, щоб відправити запрошення на весілля вісім тижнів вперед, шість тижнів найменшу кількість часу, необхідне для гостей, щоб відповісти.

Список гостей

Незначні помилки повинні бути спіймані і уникати при створенні списку гостей. Весільні запрошення повинні бути перевірені перед відправкою для забезпечення належної формулювання запрошення на весілля.
Не посилати запрошення на містера та місіс для одностатевих пар
Не запрошуйте розлучених пар без попереднього попередження, що кожна інша пропонується.
Будьте в курсі будь-якій сім’ї ситуації, такі як недавні смерті, будинок престарілих чи лікарні розміщення та інших непередбачених питань.

переконайтеся, що весільні гості запрошуються на прийом

Це особливо вірно, якщо у вас виникли весілля і прийому окремо або в різні дні. Вам знадобляться дві гостьові списки для цього питання. Правила етикету для цього відправити два окремих весільних запрошень, при дотриманні заходів безпеки запросити всіх гостей із весільної церемонії на прийом, так що немає ніякої злої волі. Етикет для прийому проста, почати список з усіма від весільної церемонії, а потім додати всі інші, щоб список прийомів.

загальні правила для RSVP

Переконавшись, що гості можуть повернутися до вас одне головну увагу при підготовці весільних запрошень.
Укладіть RSVP карти із запрошенням
Переконайтеся, що друк на RSVP
При використанні електронної пошти, відповідей заборонена як по електронній пошті і землі адресу для людей, не зручно з електронною поштою
Дозволяють гостям достатньо часу, щоб відповісти

бути всі формальні або всіх неофіційних

Якщо ви вибираєте формальним місцем весілля і прийому, весільні запрошення повинні слідувати формальним правилам. Належного етикету така, що формальні процедури використовуються для більш офіційних заходів. Якщо мати вінчанні, не відправляти гості електронної пошти про таку подію. Якщо є сумнів офіційні керівні принципи, зробити деякі дослідження в Інтернеті.

Якщо вам потрібні більш докладні рекомендації за правилами етикету весільні запрошення, ви можете знайти багато інформації в Інтернеті. Знаючи, що ви хочете, і як для її вирішення, основні рішення, якщо ви хочете, щоб мати формальний або неформальний весільні запрошення.