планування весілля 101

Весільне планування може бути складною перспективою. Після порушення участь затих, ви раптом вдарив з грандіозністю завдання перед вами – в день весілля. Отримувати всі ці маленькі деталі тільки право, по бюджету і за часом може бути достатньо, щоб дати навіть професіонали головний біль.

Але не бійтеся, ось кілька основних порад, щоб допомогти вам організувати ваше весілля планування і переконатися, що ніщо не забуте або залишили позаду!

1. Бюджет – Ви досягнете дуже мало, не знаючи, що ваш бюджет в першу чергу. Приблизне уявлення не скорочуватиме це або. Ви повинні знати, до останнього цента, скільки грошей у вас є, які можна витратити. Налаштування таблиць і список вниз все, що ви хочете для вашого весілля. Кільце навколо деяких виробників і постачальників уявлення про ціни і відзначити їх вниз поруч з кожним елементом. Коли ви складете їх ви зможете побачити, скільки весілля вашої мрії, швидше за все, коштуватиме. З цього моменту ви будете мати можливість доопрацювати і налаштувати Вашу список, щоб відповідати фігурі, що ви можете собі дозволити.

2. Відкрити рахунок Весільні банку – Тримайте весільний бюджет окремо від повсякденної витрачати гроші на відкриття окремого рахунку в своєму банку. Подивіться на рахунках, які будуть платити хороші відсотки по залишках коштів і здійснювати платежі в неї кожен місяць, щоб отримати краще з рахунку. Таким чином, ви весілля фонд буде продовжувати рости, і ви можете просто отримати достатньо додати назад в деяких з цих дрібних деталей ви спочатку довелося списати.

3. Зробіть записки – Якщо ви сидите там, обливання весільні журнали і слюні з весільної, сукні, взуття і більше складають записки з всі ваші улюблені деталі дюйма Cut зображень з журналів, друкувати їх через інтернет і збирати фотографії з будь-яких інших джерел доступні і дотримуватися їх у великий альбом. Замовити їх за типом, наприклад, весільні сукні, аксесуари, весільні сувеніри, прикраси і т.д. так що ви можете легко посилатися на них. З записках ви зможете побачити, як деякі деталі буде виглядати або працювати разом і мати можливість координувати погляд, стиль або тему вашого весілля з більшою легкістю.

4. Завершити список гостей – пам’ятайте, що для кожного імені ви додаєте в свій список гостей, тим більше грошей ви повинні будете провести. Ви можете почати з написання кожної людини ви знаєте, і потім тонка настройка списку, щоб ті люди, які дуже важливі для вас і граничні цифри до рівня, при якому ви можете собі дозволити. Всі ті, які ви не запрошуєте на весілля належне, можна було б запропонувати ввечері замість урочистостей.

5. Дотримуватися того, що важливо – легко випускати з уваги справжню причину робити все це – одружитися. Ось чому ви повинні регулярно зайняти деякий час, і зробити щось в мільйон миль від вашого планування весілля. Це допоможе вам переорієнтувати і ви будете повертатися на ваш планування оновлюється і з відкритим серцем. На початку планування ви повинні як скласти список з найбільш важливих елементів вашого весілля, наприклад, місця, розваги і ваше весільне плаття. Майте це з нотатками планування так що ви можете звертатися до нього час від часу, коли ви відчуваєте, що отримуєте загрузнути в несуттєвих деталей.