помилки в роботі з вашого весілля флорист

Обробка весільні прикраси та квіткові композиції є жорстким. Ось чому ви, як правило, наймають декораторів організація весільних урочистостей і талановитих флористів, щоб впоратися з таким завданням, але будьте обережні, щоб не робити помилок, які багато попередніх пари зробили.
Не довіряючи вашого весілля і декоратор флорист – весільні флористи і декоратори схильні дивитися на місце і складають зображення в їх умах, перш ніж ви могли навіть внести свої пропозиції. Ви повинні довіряти їх художнього рішення, або просто бути свій власний декоратор весілля. Якщо у вас є пропозиції, запитайте їх, по-перше, і не хмуритися, якщо вони не згодні з вами. Наприклад, ви хочете гігантські центральні частини, які блокуватимуть мальовничому відкритий погляд зсередини, а значить, декоратор не можуть купувати вашу пропозицію.

Не приймаючи альтернативи – Іноді, подобається вам це чи ні, початковий план, можливо, доведеться змінити. Якщо, наприклад, червоні троянди може здатися, щоб вийти з синхронізації з темою місця зустрічі, флорист може вибрати інший тип кольорів.
Виконання налаштувань в останню хвилину замовлення флорист – Вгору флористів в місті зайняті повсякденними зустрічами. Якщо ви не зробите раннє бронювання, ви можете знайти його дуже важко знайти хороших флористів, які можуть зробити роботу в короткі терміни. Подивіться для флористів не менше шести місяців до дати весілля. Таким чином, ви отримаєте більше варіантів, і ви можете присвоїти право бюджету для квітів та квіткові композиції.

Створення неправильний вибір Flower – білі сукні нареченої і білі троянди, можливо, не підходять один до одного. Поєднання призводить до непривабливим фотографії пізніше. Ви хочете, щоб квіти, які доповнюють колір нареченої і подружки нареченої сукні. Квіткові композиції на столах повинна відповідати скатертиною і загальною темою зустрічі. Будь ласка, запитайте у флориста для правильного вибору квітка.
Залишивши позаду церемонії квітами – Квіти використовували під час весільної церемонії можуть бути повторно використані і розміщені на стійці реєстрації. Ваш флорист може навіть запропонувати це. Якщо ви хочете зберегти бюджет на квіти, це не погана ідея.
Маючи квіти з сильним ароматом – Квіти без запаху рекомендується центральні частини. Запах деяких кольорів може відкласти апетит людей і можуть турбувати гостей, які сприйнятливі до алергії. Дуже запашні квіти можуть бути зарезервовані для вівтаря домовленостей.

Ігнорування дорогі квіти – Вам не потрібно, щоб заповнити місце з дорогими квітами, але кілька дорогою квітів не повинно мати значення. Наприклад, Cattleya орхідеї, у той час як дорогі, може підкреслити ваших домовленостей ефективно.
Будучи не в змозі виділити бюджет на квіти – ви пішли весілля, де не було жодного букета? Напевно, немає. Квітки теж необхідно рахуватися само собою зрозумілим. Бюджет для квітів повинна бути виділена при плануванні весілля. Поговоріть зі своїм флористом про те, наскільки ваш бюджет може йти. Виправлення можуть бути зроблені на цьому шляху.

Вирішивши зробити роботу самостійно – багато флористи надходять дзвінки від проблемних людей, які звернулися за допомогою в останню годину. Ви були б дуже зайняті в день весілля, щоб мати більше часу для квіткових композицій. Не варто недооцінювати завдання і попросити друзів, щоб зробити це. Вони теж повинні підготувати для вашого весілля. Врятуй себе від клопоту і можливих помилок квіткова аранжування найму флориста.