принести додому навесні havens_

Єдине, що коштує недорого, барвисті і приносить багато вітання є сезонне цвітіння. З січня по березень ідеальні місяців, щоб побачити повний спектр сезонних квітів до квітня чи, коли вона стає занадто жарко для рослин до цвітіння. Виберіть з Космосу, Sweet William, петунії, чорнобривці, майорець, бальзам … бачити ваші саджанці проростають і розвернутися в буйстві фарб. Ось кілька порад для трьох сортів спокійний, але якщо ви початківець, а забезпечити саджанцями, ніж рити землю, головою в місцевий магазин, сад, або ще простіше-купити квіти онлайн.

космос

Відмінно підходить для початківців. Початок на початку січня. Заповніть піднос насіння три чверті з грунтом, поставити деякі голки, як насіння в кожну чашку і залити половиною сантиметра землі. Космос потрібна гаряча сухих умовах тому переконайтеся, немає заболочування. Рослини ростуть до чотирьох ногах і квітка в кілька тижнів. Як тільки саджанець місцями, пересадити в горщики або клумби. Квіти ніжні і бувають білі, рожеві і фіолетові відтінки.

тюльпани

Тюльпани є одним з найбільш освіжаючих, найпопулярніший і найлегший квіти рости. Вони процвітають в повному сонці. Вони прослужити довга, якщо цибулини правильно культивується. Переконайтеся, що дренажна добре. Для поліпшення дренажу, додайте піску і компосту. Висівають їх на глибину однією ногою і встановіть цибулини вказали-кінцевих близько 5:56 дюймів глибиною. Вирізати тюльпанів триває близько тижня у вазу. Ви повинні додати трохи цукру, щоб вода в горщику, це подовжує термін служби букет тюльпанів.

петунія

Вони докладають всі зусилля в повному НД Вони дуже повільні виростити з насіння і без світла і тепла, щоб прорости. Тому, важливо, щоб не закрити ядрами. Посипте їх зверху грунтом і переконайтеся, що земля добре дренованих, тому що занадто багато води призводить до меншої кількості кольорів. Почекай, поки рослини дванадцять тижнів до їх передачі на горщиках. Хоча, як петунії прохолодну погоду, вони не мороз терпимо.

Гарний, ароматичних і ніжні квіти можуть підвищити настрій будь-якої людини. Коли Ви відчуваєте брак ідей подарунка для перетворення вашого будинку або відправці подарунків для ваших близьких, лайн з доставкою з вирощених рослин є унікальним і привабливим. Таким чином, ви не тільки перетворити ваші або ваших близьких додому на короткий час, але протягом декількох місяців і, можливо, довгі роки!