робить і не робить для літнього весілля – 10 кращих

Літні весілля є пізно став досить часто і багато людей тепер свідомо планують літнього весілля. Це може бути цікаво, чи не важкий одяг і приємним, якщо планується належним чином і з деякими пересторогами. Літо в декількох індійських містах може бути досить жарко і волого з температурою зростає день за 45 ° С на своєму піку.
Тим не менш, тут 5 речей, які ви повинні мати на увазі для літнього весілля –
1. Відкритий Місце проведення – Якщо ви вибрали відкритому місці, як сад або будинок, переконайтеся, що є кілька фанатів п’єдесталу і зелень навколо, так що температура залишається прохолодним.
2. Критий Місце проведення – Якщо ви вирішили замовити весільний зал, то переконаєтеся, що воно добре провітрюється і має належної кондиціонування повітря, тому що після сотні гостей в одному залі, так як дуже великий може зробити це досить душно і задушливі.
3. Розмір місці – Виберіть місце досить великий, так що є достатньо простору рухомим і переконайтеся, що харчування подається кудись подалі від сцени, де наречений і наречена буде сидіти.
4. Прикраса – Виберіть квіткові прикраси з великою кількістю троянд, чорнобривців, туберози, орхідеї і т.д. Також переконайтеся, що кольори, використовувані для прикраси не надто темний і не занадто яскравий. Заспокійливі кольори переважні протягом літа.
5. Вода і напої – Літо цей час року, коли кожен може отримати зневоднення швидко. Переконайтеся, що є достатньо води для всіх ваших гостей на додаток до інших станавливаются рідин, таких як соки, безалкогольні напої і т.д.
Ось 5 речей, які ви повинні звернути особливу увагу на час проведення літнього весілля –
1. Одяг – Намагайтеся не носити важкий одяг для літнього весілля, особливо коли мова йде про плаття нареченої. Важких “Lehenga” тільки додає до дискомфорт, який жарко і волого причин погоду. Спробуйте знайти весільну сукню, яка зроблена з fabsics як шифон, жоржет або щось, що зроблено з бавовни. Те ж саме стосується нареченого, не носити сукні та п’янкий піти на щось світле, а не зроблені з синтетичних тканин.
2. Ювелірні вироби – Так само, як одяг навіть ювелірні вироби може бути досить біль в шиї (каламбур) під час літнього весілля. Одягни що-небудь не буде викликати висип, якщо ви почнете потіти через температуру.
3. Exertion – уникати напруження під час літнього весілля, це йде спеціально для нареченого і нареченої які доведеться не спати до пізньої ночі під час свого весілля, щоб завершити всі ритуали і ‘pheras.
4. Важку їжу – Літо час, коли люди зазвичай втрачають апетит для важкої і жирної їжі. Тим не менше, кожен має багато закусок і «chaats, особливо щось на кшталт” golgappas ‘або’ Paani-пурі »та інші, як” Дахі-Bhalla (сир заснована ‘chaats’). Крім того, є досить холодні соки, безалкогольні напої і т.д., щоб допомогти вашим гостям перемогти спеку.
5. Весільні запрошення – Переконайтеся, що ви розіслати запрошення заздалегідь, так як влітку, як правило, час, коли діти мають свої свята і сім’ї планують свою відпустку. Нехай люди знають про ваше весілля планує якомога раніше, щоб вони могли відповідним чином планувати і бути там, щоб благословити нареченого і нареченої.