справжня вартість весілля

Справжня вартість весілля продовжує збільшуватися з кожним роком. У 2010 році весільний асоціації Америки підраховано, що середня весілля варто колосальні $ 38500! Там завжди будуть дорожчими і менш дорогі весілля, яка змінить середнього. Ця цифра включає і обручки для молодят, які в середньому склали $ 4400 і $ 3700 відповідно.

прийом
Як ви можете здогадатися, вартість реєстрації було безумовно і далеко найбільша стаття витрат для весілля. Це склало більше $ 14K або 37% від витрат. Залежно від кількості гостей, харчування для всіх їжу, за оцінками, коштуватиме більше $ 9000! Крім того, не забувайте, алкоголь. Наявність відкритого бару збільшить вкладку значно. У середньому пари витратити більше $ 2800 тільки на напої та бармени. Інші витрати включають в себе орендну плату за місце, весільний торт, і готельні номери.

фото і відео
Складання за оцінками, 10% від загального обсягу; Фото і відео. Якщо ви хочете, щоб захопити тих, один раз в житті моменти, вам доведеться дорого заплатити. Близько $ 3700 в цілому. Не забудьте виділити $ 2300 для фотографа і ще $ 1400 для відеооператора. Не включені в цю загальну ще $ 953 для музики та розваг.

наряд
Це ваш день, і ви хочете виглядати на всі сто. Тим не менш, це не з дешевих. Загалом, наряд становить 7% від загального бюджету або $ 2600. Близько 60%, або $ 1500 з цієї суми присвячений до сукні нареченої. Не забувайте, аксесуарів нареченої, головний убір, і волосся і макіяж – то додає ще $ 740. Не включені в цю загальну ще $ 2000 для ювелірних виробів. Наречений може добре виглядати в його смокінг і кілька аксесуарів за ціною нижче $ 400.

церемонія
Церемонія витрати входять у більш ніж в $ 2500 або близько 7% від загального бюджету для весілля. Майже 50% від вартості церемонії пов’язана з витратою від репетиції вечерю. Репетиції обіди може легко перевищити $ 1000 з при середній вартості $ 1269. Сайт прикраси, церемонія місці, богослужіння та інші аксесуари завершують частина, що залишилася витрат для даної категорії.

квіти
Весілля не була б повною без квітів. Пара може очікувати, щоб заплатити близько $ 2000, щоб оживити весілля з поп кольору. Квіти використовуються в якості прикрас є основна частина витрат, а решта збираються нареченої і весільні букети, корсажі, і квіти для дівчини квітки.

милостей і подарунків
Не в останню чергу є штучки і подарунки, піднесені друзями в сім’ї для обміну в цю радісну подію. Не забудьте зарезервувати додаткові $ 1100 для цього рахунок. Подарунки для весілля може скласти більше $ 580. Весільної є важливою традицією і коштувати додаткові $ 400. Інші невеликі подарунки для батьків також може додати в нижньому рядку.
Не включені до даний огляд є стаціонарним і транспорту – які додають додаткові $ 1250 в рахунок.