терапії весільну сукню

Це був поганий місяць волосся, “сказала Бет класифікації. “Я був переданий на просування по службі, мій найкращий друг отримав відмінну роботу в Сан-Франциско, і в мене був рядок« не де датами ‘. “Я відчував себе настільки тупий, що моє поганий настрій підняли. Я любив ходити вгору і вниз по сходах. “Дослідження показують, що візуальні сигнали можуть вплинути на ваші емоції. Якщо ви додасте сміх в суміш у вас є потужний поєднання .. “, говорить Елі Девідсон, MA Автор фанки на казковий. Створення життя ви хочете, а не той ви застрягли (Oak Grove Press) рись на локальному ощадливості магазині або накладної магазин і купити весільне плаття (або якщо це дає вам нервове geebies купити другий бальне плаття рукою). Якщо у вас є завдання, яке страх (наприклад, чищення печі або підготовці ваших податків) одягнути весільну сукню зручно. Ваш настрій не може не піднятися.

Важко ставитися до себе так серйозно, коли ви гуляєте з шести потягів підніжжя шовку, відстаючи. Зміна одягу у святкуванні зносу автоматично підвищує ваш настрій.

Це техніка Pattern переривань заснована в принципи нейролінгвістичного програмування. Ви можете зірвати поганий настрій, даючи собі веселий кия, поставивши на деякий святкування зносу.

міняти одяг, змінити свій світогляд
Весільне плаття не може бути прекрасна річ, щоб прослизнути в в офісі. За ковзання в іншу пару взуття, або зміни в яскравий светр, ви короткого замикання негативного зображення. “Взявши владу над своєю поведінкою навіть в простій акт, як покласти на помаду, ви даєте собі нову програму.” Пропонує Елі Девідсон. “Якщо у мене виникли dizzing день, я піду додому на обід і переодягнутися. Я повертаюся в офіс і оновлюється перенаправлені. . “Говорить Барбара Holden Остін, штат Техас.
Це новий сигнал скасовує існуючого і нагадує вам, що ви той, який визначає ваш настрій. Ви можете більш легко направити себе в більш позитивному напрямку.

Color Me щасливим
Тримайте пункту близько, що це колір щастя? Колір є потужним мотиватором несвідомого. Це один з наших найбільш швидких систем сигналізації. Зелений на траві великий. Зелений ростуть на вашому гамбургер брутто. Подумайте про ваших улюблених квітів і ваш настрій покращиться. “Я люблю пити чай в моїй помаранчеві і бірюзові гуртки, що моя племінниця Олена зробила.”, Сказав консультант Оскільки існує потужна зв’язок між поведінкою і настроєм кольору підтримки “щасливий колір” близько ви можете допомогти короткого замикання ваших стресів.

отримати Гуфі
100 сміється дорівнюють 10 хвилин аеробіки. У деяких дурних зносу зручно, коли ви приймаєте себе занадто серйозно. “Я поставив стіл для пінг-понгу в моїй дизайн-студії. Пінг-понг змусила мене хихикати. Сміх робить мене більш творчим. “Оля Топорівська з Нью-Йорка. Розглянути зберігання тупий пара окулярів (мій поточний фаворит) для приводу на роботу і назад.