що кращий час дня для вашого весілля на відкритому повітрі

Добре, ви вибрали дату. І ви вирішили, що Ви хочете, щоб він на відкритому повітрі. Тепер потрібно задати розклад для вашої великої день. І хоча ви не можете зрозуміти це, час доби для різних заходів, має великий вплив на якість ваших весільних фотографій.

Слово “фотографія” буквально перекладається як “світлопис” або “малювання світлом”. Кут сонця, колір світла, і тип доступною тіні всі об’єднуються, щоб зробити роботу вашої весіллі фотографа робота мрії або кошмар.

Навіть весілля з критим церемонія і прийом буде часто мати фото зроблено на відкритому повітрі, або сімейні портрети, випадкові нареченої / нареченого портрети після церемонії, або кілька пострілів, перш ніж весілля. Так трохи обережні думки в плануванні графіка, так що ті події відбуваються в найкращий час дня, будуть платити великі дивіденди.

Абсолютне гірший час ви, можливо, мають відкриті весільні фотографії, коли сонце знаходиться прямо або майже прямо над головою, тобто близько 10 ранку до 2 годин. Світло дуже суворою і блакитним. Очниць став сильно затінених, даючи “очі єнота” ефект. Ніс тіні різко окреслені й темно. В цілому, дуже важкий, неприємний погляд. У той час як це можливо для весільних фотографів використовувати спалах для освітлення тіней, цьому сприяє і безкомпромісний погляд, який просто йде врозріз з романтичним настроєм дня.

Запуск другої для поганий світло весільні фотографії є ​​години полуденного навколишні зони. Точний час і довжина варіюється залежно від пори року і чи є ваша область відзначає літній час. Якщо це взагалі можливо уникнути відкритої весільної фотографії більш ніж за три години до заходу сонця. У той час як кут сонця зменшує тіні проблеми, сонячне світло і раніше дуже інтенсивним і викликає різкий відблиски на шкірі, навіть якщо фотограф використовує спеціальні фільтри лінзи, щоб протидіяти йому.

Кращий час для будь-якого типу любителів фотографії, вже давно називають «Золотий час». Традиційно, золотий годину визначається як останню годину перед заходом або першу годину після сходу сонця. Більш технічне визначення, коли сонце знаходиться 6 ° над горизонтом, коли це 6 ° нижче. Назва походить від жовтуватого кольору сонячного світла, який був більш фільтрується через атмосферу Землі за рогу сонця. Але це також “золоті”, тому що це зріз часу має зовсім іншу якість світла, що дозволяє красивих фотографій. Вона не має ні один з різкістю і глибокі тіні звичайної фотозйомки денного світла. Під час золотої години, сонячне світло був сильно фільтрується, так що це також набагато менш інтенсивно, ніж інші часи дня і ви також отримаєте розсіювання світла від інших частинах неба, заповнюючи тіні. Він дає м’який, романтичний вигляд, що ідеально підходить для весільної фотографії. Я виявив, що навіть у центрі міста Джексонвіллі, з усіма офісних будівель та інших міських тлі, світло золотий годину робить все красивішим!

Для мене, я вважаю, що мій “золотий годину” насправді двогодинної зони, яка триває від 2 ½ години до заходу сонця до близько 30 хвилин до заходу сонця. Майте на увазі, що я кажу про офіційні “Захід”, яка часто після того, як зайшло сонце за деревами і будівлями. Ви можете перевірити різні веб-сайти, щоб отримати офіційне раз захід сонця в день весілля.

Щоб отримати це в лінії, давайте подивимося на досить типовий відкритий день весілля Джексонвіллі. Захід 7:30, так що моя золота зона 5-7. Якщо припустити, що весілля і прийому знаходяться в одному місці, я хотів би бачити початок весільної церемонії в 5:30 так гостя прибулих на початку зони. До того часу, церемонія починається, ми добре в кращому світлі дня. Якщо припустити, що типовий весільної церемонії 20 хвилин, у нас буде 30 хвилин, щоб стріляти сім’ї формалей і 30 хвилин, щоб отримати деякі цікаві кадри нареченого і нареченої в кінці сонячного світла вдень. Потім запустити прийом в 7!

Весільна фотографія, особливо весільний альбом, є кращими і часто єдиним відчутним спогади про ваше весілля. З невеликим ретельного планування, ніж створювати графіку, яка дає Вам кращий шанс для тих, м’які, романтичні весільні фотографії ви завжди мріяли.