як вибрати дружки і боярина

Як вибрати дружки

Ви дуже товариська людина, яка любить, щоб мати добрі відносини з усіма, щоб бовтатися з друзями, піти в каву з коледжами і твій молодший брат тебе обожнює. Ви коханій людині у своєму житті, так що вибір дружки може бути легким, так як у вас так багато варіантів.
Ви можете вибрати стільки друзів нареченого, як ви хочете, або ви можете вибрати тільки декілька з ваших найближчих друзів. Звичайно ж, дружки можу бути твоїм другом, а також ваш батько або ваш брат. Сьогодні, це не дивно, якщо б наречений вибираємо дівчину стати його оператором. Жіночий дружки називають честь оператору.
Робота дружки, як правило, для розміщення гостей і бути свого роду вступити. Ви повинні знати, що на кожні 50 гостей приходить один швейцаром. Також супроводжувати нареченого Подружки нареченої до вівтаря так, то коли ви обираєте кількість друзів нареченого, ви можете це число рівним також ряд подружок нареченої.

Якщо ви хочете мати тільки кілька друзів нареченого, і ви не хочете, щоб ваші інших друзів, щоб мати образ, ви можете дати вашим друзям інші обов’язки, як розміщення гостей і піклуючись про те, що у гостей є все, що потрібно. Таким чином, ви буде включати в себе всіх бажаючих взяти участь у вашій весілля і найголовніше, ваші друзі будуть задоволені, і ви теж.
Вибір кращого людини трохи складніше завдання. Ви можете ваш кращий друг, що ви знаєте, за все своє життя бути вашим кращим людиною, але бути впевненим, що він здатний впоратися з усіма зобов’язаннями. Він повинен нести відповідальність, тому що він повинен тримати обручкою на запобіжник. Він також повинен бути надійна людина, тому що ви будете дуже зайняті, і він повинен допомогти вам мати деякі весільні речі зробити.

Ваш найкращий людина повинна мати стиль, ви не хочете, щоб він розповів гостям все зухвалі деталі з вашого життя під час тосту! Так як він організовує вашу холостяцьку вечірку, він повинен бути веселим. Якщо ви не впевнені, що ваш кращий друг, здатний на все це, може бути, це краще для вас, щоб вибрати когось іншого.

Як вибрати кращого чоловіка

У вас є багато варіантів, але у вас є тільки один вибір, щоб вибрати кращого людини.

Для того, щоб допомогти вам, ми підготували кілька порад щодо вибору кращого людини. Наша пропозиція для вас, щоб читати текст нижче ретельно, а потім зробити це важливе рішення.

Коли ви обираєте найкращий чоловік, ви повинні думати, якою людиною він. Це важливо, тому що у нього буде весілля обов’язки і він має бути дуже відповідальним. Його робота тримати обручку в безпечному і дати кільце нареченому, коли час для обміну кільцями вперед.
Ваш найкращий людина повинна мати хороші манери. Так як він каже перший тост, ви не хочете, щоб він сказав щось ніяково про вас або вашої нареченої. Коли ви обираєте найкращий людина бути впевнений, що він надійний, тому що ви, ймовірно, знадобиться його допомога в багатьох ситуаціях, пов’язаних з весілля. Ваш найкращий людина повинна бути людиною, яка вас влаштовує, весело і корисно і кому ви довіряєте.

Обов’язки боярина є: організація парубочого і допомагає вам для отримання інших передвесільних заходах, як заручини, репетиції вечерю, і т.д. Він повинен також бути там для вас при виборі нарядів для нареченого, щоб допомогти в оформленні, бути добрим і корисним для всіх гостей.

Його обов’язком є ​​танцювати з однієї дівчини на весіллі, а також для організації та проведення весільних подарунків після весільної церемонії. Якщо ви хочете, щоб ваш кращий друг, щоб бути вашим кращим людиною, думати про все це і потім прийняти рішення. Ви повинні подумати на цю тему дуже серйозно, і прийняти рішення про час. При виборі кращого людини, вважають людиною, яка займається як ваші і ваших женихів життя.

Так як ваш кращий людина має так багато обов’язків і зобов’язань, ви повинні подякувати йому за все, що він зробив. Вручає подарунки боярином жениха і традиція, що означає, як ви вдячні за їх допомогу.