ідеї весілля їжу

Коли справа доходить до їжі, ви хочете, щоб переконатися, що ви пропонуєте своїм гостям кращий ваш бюджет дає для вашого весілля. У вас є кілька варіантів, коли справа доходить до обслуговування ваших гостей їжею. Ви можете вибрати для весілля вранці подальшим обідом, коктейлі і канапе прийому або повного обіду. Що ви виберете в значній мірі залежить від вашого бюджету, а також, скільки гостей ви очікуєте на весілля.

весілля обіді

Якщо у вас виникли ранні весілля, ви можете мати обід для гостей, які відвідують церкву. Багато пар сьогодні вибирають, щоб мати обід замість повного святкування весілля, так як це відмінний спосіб заощадити на витратах. Ви можете мати свій весільний обід в місці, поруч з якою ви перебуваєте в шлюбі. Відповідно до теми, ви можете вибрати традиційні англійські страви для обіду їжу.

коктейлі та канапе

Маючи закуски і коктейлі й інший спосіб, що ви можете розважити своїх гостей на весілля. З традиційного весілля, ви будете мати цілодобова стійка реєстрації, яка включає коктейлі та продукти пальця. Гостей вітатимуть приймальній стороні і поспілкуватися один з одним, поки не прийшов час для вечері. Багато пар, які одружуються пізніше ввечері або раніше виникли тільки коктейлі і канапе, оскільки їх їжа. Якщо ви вирішили піти цим шляхом, ви повинні бути впевнені, що це не близько до обіднього часу і, що прийом коротким. Якщо ви берете вдруге, це може бути ідеальний шлях і набагато менш дорогими.

традиційна вечеря весілля

Ваш традиційний весільний вечеря може складатися з будь-якого типу їжі по вашим вибором. Якщо у вас є ваше весілля в залі або місце проведення весілля, ви можете поговорити з місцем оператора про те, що тип харчування буде поданий. У більшості випадків, вони будуть мати меню, з якого ви можете вибрати продукти, щоб бути поданий в гості.

Якщо у вас виникли за межами вашого весілля в саду, в істинної моді країну, ви будете мати провізії принести їжу. Це зазвичай складається з шведського столу стиль, в якому кожен гість встає і допомагає собі. Це, як правило, дешевше, ніж формальний, сідай вечерю.

Коли ви плануєте своє весілля, харчування є одним з найбільш важливих рішень, ви будете робити. Тип живлення, який ви служите, а також те, як вона подається залежить від вашого бюджету, а також кількості гостей ви відчуваєте до вашої весіллі. Багато пар сьогодні шукають більш доступні варіанти, коли мова йде про планування харчування для свого весілля.