3 популярних орхідей весілля

Для весіль в останні роки квітка вибір часто була орхідея, чи є подія була невеликим місцевим шлюб або екстравагантні високої церемонії знаменитості анкету. Існує щось про орхідею, яка дає весілля додаткового візуального блиску, а також особливе значення.

Це не випадково. Орхідеї визнається більшістю людей своєю унікальною екзотичною красою, який проявляє тонке якість у поєднанні з дивно квітами і в деяких випадках витончений аромат його запах. А на практичному плані, хоча орхідеї з’являються тонкі і майже тендітні, вони можуть вижити дуже добре, як зрізані квіти без ознак в’янення вицвітання або на час весілля.

Іншою причиною вибору орхідей весілля є їх універсальність, з різними сортами використовуються для позначення різних форм квіткових дисплея. У наступній таблиці наведено короткий опис деяких з найбільш популярних видів орхідей.

Dendrobium орхідей: у зв’язку з їх численними квітами з фіолетовими або білими квітами, Dendrobium орхідей особливо підходять для домовленостей центральним столом, особливо при використанні в поєднанні з іншими видами орхідей. Ці привабливі квіткові композиції забезпечують барвисту координаційний центр для кожного весільного столу.

Cymbidium орхідеї: Цей універсальний орхідей зростає видних воскові квіти з пелюстками, і які доступні в різних кольорах, включаючи рожевий, жовтий, білий, а також світло-зелені. Ці квіти орхідеї часто вибираються для квіткового букета, оскільки вони пропонують вибір або одного або декількох кольорів.

Орхідеї фаленопсис: Хоча це менш популярні на багатьох весіллях, через його вартості, орхідеї фаленопсис орхідеї або молі володіє, що спеціальна екзотичні якість, яка робить його особливо привабливим. Його включення у весільних квіткових дисплеїв може бути обмежене, де вона дасть максимальний візуальний ефект. Прикладом цього може бути в букетах, де славні квіти які нададуть найбільшу популярність.

Зовсім інший спосіб відображення орхідеї фаленопсис на весіллі, яка може звернутися до деяких людей, щоб вони згруповані у своїх горщиках, які потім можуть бути представлені гостям як “дякую” жетони в кінці весільного прийому.

Символізм орхідей: Одним з аспектів квіткових показів на весіллях є їх символічне значення. Деякі, такі як троянда є вираженням любові, добре відомі, проте, є деякі інші, які є більш неясними. Не багато що одружуються розуміють, що бузку і ромашки є символом невинності, і що вірність і дружбу символізують сині гортензії.

Не дивно, що орхідеї відноситься до краси, яка є центральною темою для багатьох весіллях, включаючи наречену у шлюбній сукні, одяг носили гостей часто розташування і обстановка вибрали для весілля нагоди.

Значення невелике дослідження: рекомендується, що ви проводите мало часу проведення деяких досліджень на ваших улюблених орхідей. Це виявиться добре провели час, як ви тоді будете в змозі обговорити ваші квіткові побажання з флористом або рослин постачальника, з упевненістю, що квіти на день буде відповідати або навіть перевершити ваші очікування.