4 помилки, щоб уникнути при прийнятті шлюб або весілля пропозиції

Коли ви просите жінку вийти за тебе заміж, ви хочете, щоб це було незабутнім моментом. У своєму бажанні зробити його кращим і самим унікальною пропозицією коли-небудь, ви хочете, щоб дотримуватись деяких порад, тому що ви хочете моменту, щоб виділитися в її розумі … по всіх правильним причин. Тримайтеся подалі від наступних категорій, і вам буде добре.

1. Не робіть цього в прямому ефірі або перед величезною аудиторією. У голову хлопцеві, немає нічого більш романтичного, ніж пропонують на половині майданчика під час перерви або перед мільярдами на великої футбольний матч. Або, може бути, ви приймаєте її, щоб бути членом аудиторії в її улюбленому телешоу. Або може бути, є команда новин поблизу, і у вас є раптове бажання, щоб захопити їх і перетягнути їх над свідками того, що ви впевнені, що збирається стати найважливішим Весільна пропозиція будь-коли. Не роби цього! Найгірше, що жінка ніколи не доведеться зробити, це спробувати зробити таке рішення На очах світу. Вона може перетворити вас вниз тільки тому, що це занадто великий стрес. Це може бути романтичним, але ставки занадто високі.

2. Не ставте його в їжу або пиття. Ви встановили сцену: вогні низькою, є охолодження шампанського поруч, і у вас є всі її улюблені страви. Вона збирається прийняти укус, що тірамісу або випийте шампанського й, що не буде вона так лоскотали, коли вона знаходить кільце всередині? Може бути … але тільки тому, що лоскоче на шляху до її живота. Одна людина пробував цей метод і покладіть кільце в молочний коктейль своєї майбутньої нареченої. Зрештою він пропонує з рентгенівське зображення кільця після того як вони провели ніч у лікарні. Пам’ятні, так. Бажано? Ти мені скажи: як вони потрапили, що кільце назад? Так, не так романтично.

3. Не пропонувати по телефону. Жінки не люблять цього. Може бути, вона набирає хімчистки і ви розмовляєте з нею по телефону про те, що, щоб отримати в продуктовому магазині пізніше, і у вас є сліпучий натхнення. Це послання від Бога! Ви просто знаєте, що вона одна, і ви повинні поділитися ним з нею прямо зараз! Знайдіть хвилинку. Насолоджуйтесь цієї новознайденої одкровення. Але не питайте її ще. Вона могла б сказати, так, але всі її друзі будуть її шкода. Встановити сцену. Це один раз в житті-питання. Це може почекати ще кілька годин.

4. Не залишайте кільце на чужій примхи. Не було б мило, якщо ваші 18 місячного племінника шкутильгав до неї з кільцем у руці? Або як щодо пропозицій, прив’язавши його до гачка той час як Ви ловите рибу? Я знаю, чому б вам не пов’язати його з повітряною кулею і віддати їй у той час як ви отримуєте опустився на одне коліно? Зачекайте! Ні, не треба! Вона збирається відпустити повітряна куля! О, Боже. Вона зробила. Подивіться на це піти. Лайно. Це може бути романтичним і це може бути симпатична річ, яку ніколи, але якщо ви збираєтеся поставити кільце десь вона може заблукати, можна сказати до побачення. Малюк її падіння, риба є, і повітряна куля полетить. Щоразу.

Найголовніше жінка потребує реченні, навіть важливіше, ніж кільце, є сердечне визнання в любові і обіцянку від свого чоловіка. Поставити те, благополучно, і у вас є хороший шанс на так. Але не як хлопець, який написав свою пропозицію на заднє скло свого автомобіля і намагався не збити її, коли вона сказала немає. Так що уникнути цих помилок і, сподіваюся, ви не будете в кінцевому підсумку в списку чиєїсь весіллі гірші пропозиції будь-коли.