весіллі мови для кращого людини

Мова боярина завжди має бути останнім. Це може звучати дивно, але є ймовірність, що ви могли б тільки знати, половина людей в кімнаті. Важливо сказати кілька слів, хто ви. Ви можете зробити це гумористичне: “Для тих з вас, хто не знає мене, мене звуть Марк і я був тим, хто натиснув на голову людини дії Джона і замінив його з Барбі моєї сестри це.” Або: “Я вперше зустрівся Іоанн (нареченого), коли він вкрав мою спортивний одяг в 1982 році. ”

Вас можуть попросити зачитати деякі телеграми або добрі побажання від людей, які не змогли прийти на весілля, але постараюся, щоб ця до мінімуму, як довгий список повідомлень може бути трохи втомлює. Ваша мова широко очікувалося, і, очевидно, ви не хочете розчарувати кого-небудь. З іншого боку, важливо не сказати нічого образити. Ніхто не буде вдячний вам за це, особливо, якщо це єдиний постійний пороку закарбувалися в іншому випадку ідилічна весільне відео. Отже, як ти б’єш, що баланс?

Можна розповідати анекдоти про нареченого, не вдаючись до непристойним або неприємним жартами. Уникайте наступних будь-яку ціну: згадки попередніх партнерів або нареченої або нареченого. Не розповідати історії або жарти, що лише деякі люди будуть в змозі торкнутися або «отримати». Нарешті, переконайтеся, що ви не даєте собі занадто багато хоробрості. Хоча ви можете подумати, що ви будете відпочивати заздалегідь, ослаблення ваших заборон занадто багато перед вашої мови може призвести до приниження для вас та інших.

Часто людина вибирає краще хронологічний формат для промови. Це справа особистого смаку ви переплітатися серйозні частин мови зі смішним частин. Є кілька формальностей: ви повинні сказати, що ви раді, що так багато друзів і членів сім’ї в відвідуваності в день весілля пари і від імені всіх гостей, подякувати господарям за прекрасний прийом. Потім можна описати, як ви зустріли нареченого, і, можливо, розповісти гумористичний розповідь про вашу дружбу. Якщо попередніх виступах взяли давно і аудиторії виглядає трохи неспокійним, це може бути досить ефективним для залучення їх.

“Після того, як я вперше познайомився з Джоном він почав бродити навколо, дзвонить мені, щоб просто бути спільний біль в шиї. Ми всі знаємо, що типу не так? Я маю на увазі, хто не отримав один з тих, хто у своєму житті? Підняттям рук? Ах, для тих з вас, хто не поставив свій руку – у мене є новина для вас – це тому, що людина вас “.

Потім можна поговорити про життя нареченого, з початку року (залежно від того, як довго ви знали його, можливо, буде потрібно деяка кількість палива від своєї сім’ї для цього біт), потім на школі, університеті, його кар’єра, хобі, свого будинку. Все в порядку кажучи про алкоголь, але не засмічуйте вашої мови з кількома посиланнями на питну нареченого звички, як здається позбавленим смаку.

“Я пам’ятаю, як одного разу вночі, він сильно напився. Хтось збрив брови геть, поки він спав. Він був дійсно вражений, коли він прокинувся, хоча ви не могли сказати. ”

Помилку на стороні застереження, і не кажучи вже про конкретні категоріях:

“Джон використовував похвалитися тим, що він міг отримати будь-яку жінку, він радий, проблема не була він не подобався будь-який.” Це приносить вам акуратно на їхні стосунки. Ви можете відзначити, наскільки добре вони разом, їхнє щастя і, можливо, гумористичне зауваження про те, як вона змінила його і його життя на краще.

“Я не можу повірити, що Джон тепер кажуть для (жести Сарі-наречена) у буквальному сенсі.”
Потім можна перейти до подякувати йому за дружбу і прошу вас бути його боярином. Якщо ви самотні, ви могли б сказати:

“Перш ніж я закінчу, я фактично отримав визнання, щоб зробити. Реальна причина, я погодився бути боярином Джона, бо я чув, що жінки знаходять привабливим публічних виступів. Так що, якщо він працював на будь-якому з вас, пані, я в номері 24 “.

Потім можна підняти тост за щасливу пару.

Зазвичай кращий людина останній оратор, так що він є тим, хто направляє гостей про те, що буде далі. Якщо це всього лише продовжити прийом, він може просто дякують гостей за їх увагу і попросити їх вести веселилися.

зразок мови для кращого людини
Пані та панове, я обіцяв не принижувати Джон сьогодні – насправді, Сара дала мені список речей, які мені не дозволено згадувати. Так Сара, я вірний своєму слову, я обіцяю, не кажучи вже про оленя ніч, нижня білизна, питної відро або ріпи.

Це прекрасно, що так багато з вас тут сьогодні, і від імені всіх гостей, яких я хотів би подякувати Річард і Анна (батьки нареченої) за фантастичний день. Є кілька людей, які не змогли бути тут, і я хотів би прочитати пару з них, якщо дозволите.

(Прочитано повідомлень / повідомлень.)

Для тих з вас, хто не знає мене, Джон і я зустрілися в той час як ми були стажистами. Він використовував прокрастися на кухню, щоб мати хитрий педик, а він зазвичай зловити мене там всі їдять печиво. Джонс кинув курити, так як, в основному тому, що хтось сказав йому, що цілувати курця, як цілувати попільничку. Для всіх одинаків ось, що варто знати, якщо ви коли-небудь відчували себе трохи самотньо.

Я здивований, як хтось бачив Джона одружитися – він ніколи не був багато хорошого з дамами так що це було реальним полегшенням, коли Сара прийшли разом. Шлюб, як ми всі знаємо, це священний інститут. Дві людини, одружився, зібралися разом, щоб зіткнутися з проблемами життя кидає на них. Біда в тому, більшу частину часу вони проблеми у них не було, перш ніж вони одружилися.

Якщо серйозно, то Сара прекрасна леді і це до неї, і зусилля її мати Анни, що сьогодні був такий успіх. Уявіть, якби Джон був залишений відповідає за організацію власного весілля, нічого не було б квіти, дружки будуть одягнені, як уболівальники; Сару довелося б чекати до кінця футбольного сезону, щоб вийти заміж, ми всі бути їдять піцу і пити пиво, а великий, слинявий собака, ймовірно, претендувати на роль боярина – немає великої різниці там тоді.

Джон, це була велика честь бути запропоновано бути вашим кращим людиною, і я бажаю вам і Сара міцного здоров’я, удачі і щастя у вашому майбутньому житті.

Пані та панове, будь ласка, підніміть скла в тост за щасливу пару, Сара і Джон.