вибрати весільні квіти

Універсальний квітка для весілля є найбільш виразно троянди. Біле або червоне є найбільш поширеними. Він був проголошений Венери, римської богині любові, що червона троянда була найкрасивіша з усіх кольорів. Так сталося, що червона троянда представлена ​​справжня любов.

При виборі квітів для вашого весілля Є кілька речей, щоб прийняти до уваги.

1) Перш за все, це ваше весілля і повинні наслідувати вашої особистості і бути темою для церемонії і прийому. Це не повинно бути, що ваша мати завжди хотіла або улюблених квітів вашої подружки нареченої. Це про те, що ви хочете.

2) Подивіться на багато фотографій весільних квітів та букетів. Вам потрібно ознайомитися з квітами, стилів і квітів. Інтернет дивовижний інструмент для цього. Раніше вважалося, що ви повинні були б піти в квітковий магазин, щоб зробити це, і ви все одно хочете, але на щастя, є набагато більше варіантів.

3) Як ви переглядаєте сторінки, почніть з першого стилю. Чи подобається вам букети, які довго з плющем і стрічки, може бути компактним і круглі, екзотичні, можливо, набагато квіти, які ви носите на руці, майже як з дитиною на руках? Тому я запропонував стиль перше тому, що деякі квіти підходять для кожного стилю.

4) Пам’ятайте, великі букети можуть бути дуже важкими, і якщо у вас є невеликий кадр, то ви можете переглянути великий букет. Я зробив Весільні букети, які важила цілих 30 до 40 фунтів.

5) Після того як ви прийняли рішення про стилі, то він може бути визначено, які квіти і кольори, які ви хотіли б. Іноді вам пощастить і побачити букет, і це саме той, який ви хочете. Але не бійтеся підійти до питання творчо. Я одного разу зробив весілля, де наречений (який одружився на День Святого Валентина) вибрав круглий червоний букет для себе і подружки нареченої були в білих і червоних сукнях тому ми зробили половину букет червоних, а інша половина білих троянд. На прийомі букети були потім поміщені в червоних ваз і квітів служили для голови таблиці. Це було дуже ефективним. Ви можете бути як творчі, як ви хочете. 6) Ви також можете вибрати квіти для їх значення. Ось деякі з найбільш поширених кольорів, використовуваних на весіллях:

Червона троянда – Справжня любов

Біла троянда – невинність і чистота, я гідний вас.

Біла гвоздика – захоплення, любов до жінки

Біла лілія – ​​чистоту, небесний

Cala Lily – краса

Червоні тюльпани – визнання в любові

Немовлята подих – чисте серце

Синій фіолетовий – вірність

Гіацинт – краса

Iris-тепло і ласку

Daisy – невинність

Ivy – вічної любові і вірності

7) Якщо ви хочете ароматні квіти, то я б піти з білим Casa Blanca або зірка-Gazer лілії, гіацинти, троянди бульб і гарденії. Аромат буде небесне.

8) Якщо ви знаходитесь на серйозний бюджет, то ви можете розглянути можливість робити прості букети на свій розсуд. Це не так складно зробити. Приклад, візьміть десяток або більше тюльпани і хитаються, їх небагато, так, щоб головки не всі разом. Візьміть перший тюльпан в руці, помістіть наступний так, щоб голова тюльпана в даний час близько 2 або 3 дюйми нижче, і так далі. Візьміть стрічку на ваш вибір і пов’язати їх разом. Зробити простий лук і що у вас є. Ви також можете зробити в стилі ефективно кали, гладіолуси і синій дельфиниум. Якщо ви хочете заощадити багато грошей, то це може бути альтернативою для вас.

Незалежно від розміру і бюджету вашого весілля, просто пам’ятайте, що це ваш день. Зробіть це так, як ви хочете, і роблять це весело.