4 способи додавання смішно промови весілля або тост

Деякі з кращих промов весілля були деякі з найкумедніших. Тим не менш, багатьох наречених, наречених, батька кращих людей, і більше побоюватися додавши гумору їхні виступи, побоюючись, що вони будуть не смішно. Тим не менш, гумор може додати легкий світло день, наповнений емоціями. Гумор є відмінним способом, щоб прорватися через сентиментальне пропонуючи при цьому наречений і наречена як можна краще. Отже, як ви можете “додати забавний” у вашій весіллі мови? Ось чотири підказки, щоб ви почали:

знати, хто є хто
Якщо ви хочете знати, що буде по-справжньому смішно, ви повинні дивитися на те, що аудиторія знайде гумористичні. Є кілька універсальних речей, які роблять люди сміються, але молода аудиторія знайде гумор у різних речах, ніж на більш старшу аудиторію. Крім того, ви повинні знати межі того, що люди знаходять смішним. Якщо ви відвідували весілля, де більшість гостей є релігійними, ви можете виявити, що сороміцькі або релігії трепку жарти не буду дуже добре. Знайте аудиторію, перш ніж писати вашої весіллі мови.

вийти на вулицю самостійно
Усередині жарти переходити добре для тих, хто “в ході знати”, але мало, щоб додати гумору для решти гостей. Коли ви пишете вашої весіллі мови намагаються додати гумористичні оповідання, що все в кімнаті зрозуміє. Якщо ви хочете додати деякі жарти, все гаразд, але переконайтеся, що вони змішуються з іншими частинами мови, що звернутися до кожного.

моменти, які змусили вас всі сміються
Деякі з найсмішніших промов весілля беруть участь реальні історії зі свого життя нареченої або нареченого. Тим не менш, у той час як всередині жарти “ні-ні”, тому історії, які не роблять нареченої або нареченого сміх з вами. Хоча ви можете думати, що “річ”, що відбулося, було смішно, нареченої або нареченого не можуть. Спробуйте думати про ситуацію, яка змусила вас всі сміються вголос.

використовувати заздалегідь написаний матеріал
Не всі жарти повинні бути історії, щоб повністю особистим. Є багато смішні висловлювання або жарти в Інтернеті, що ви можете додати до вашої весіллі мови. Якщо ви хочете додати гумору, але у вас немає особистих історій додати, а потім ці дотепами або заздалегідь написані жарти може допомогти вам розпочати роботу. Вони також є відмінним способом, щоб зламати лід, якщо ви нервуєте про надання вашої весіллі мови. Як правило, вони розслабляються аудиторії і надати Вам спосіб переходу у ваші більш сентиментальні слова.

Проте, як би не смішно вашої мови може бути, вам потрібно додати, що елемент сентиментальним. Будь то говорить нареченому і нареченій, наскільки ви дбаєте про них або просто бажаючим з ними добре, переконайтеся, що вашій весіллі мови більше, ніж просто один жарт за іншим, але спосіб вшанувати нареченого і нареченої.