Reem Acra весільні сукні

Reem Acra весільні сукні відомі своїм класом і особливі дизайнерські проекти. Acra відомий як дизайнер, який приносить гламур і елегантність дизайну весільного плаття. Вона створює розкішний, європейський стиль в сукні і конструкцій плаття, яке дозволяє нареченій відчувати себе красивою і стильною.

Складні пишністю Рим Акра сукні весільні посилюється її смаком Використовувати підпис складних вишиті візерунки. Її робота зробила вплив різних тенденцій в
весільні сукні, в тому числі це використання підробних вишивки.

Її складні конструкції включають крихітні кристали Swarovski і дрібним перлами об’єднані в тонкі візерунки. Вона створює складні і красиві золоті злитки рукоділля використанням техніки тіні вишивка на багатих тканин, що створює прекрасні і зі смаком дизайнера сукню.

Кілька суконь Acra оформлені приголомшливі прозорі рукави і традиційні, широко довжиною до підлоги сукні з тонкими деталями ліфом. Облягаючі ліфи і традиційних собор чи каплиця поїзда створити стильний поновлення на традиційний зовнішній вигляд нареченої.

Acra має пристрасть до багатої тканини і глибокі текстури. Вона відома своєю схильністю до насиченими кольорами в її вечірні та традиційного білого на білому конструкцій для неї весільну сукню. Вона широко використовує ручної роботи у всіх її унікальній конструкції.

Просто бачачи прекрасний Рим Акра весільну сукню миттєво сказати вам, що у неї є повага до традицій і класичної краси, але і люблять моду і цілком сучасний почуття бездоганного стилю. Вона здатна об’єднати сучасних і традиційних в чудові сукні для наречених сьогоднішніх, які хочуть гламурно і складні сукні, що відображають їх індивідуальний стиль.

Acra наближається плаття конструкції з багаторічним досвідом хвалили в моді, дивовижне відчуття творчості, і прихильність всіх мислимих подробицях. Ці якості добре видно в кожному весільному платті, яке залишає її студії.

Для найважливіший день свого життя, нареченої добре служив, коли вони вибирають весільні сукні Рим Акра. Вона приносить їй же елегантною і бездоганною конструкції до неї готова-а-порте колекції, дебютував в 2008 році, що вона робить для неї висока конструкцій способу, що дозволяють кожній нареченій відчути себе красивою і стильною, як роялті в день її весілля.