Навіщо наймати професійного весільного фотографа та відеооператора

Фотографії та відео вашого весілля стане постійним нагадуванням про те, що має бути одним з кращих моментів у вашому житті. Ці фотографії і відео повинні захопити не тільки церемонію, але все, включаючи гостей, настроєм і атмосферою. Це де професійний весільний фотограф і відеооператор цінуються на вагу золота.

Причини для найму професійного відеооператора і фотографа весілля

1. Професійний відеооператор весілля та / або фотографії Знати, як захопити кожен момент вашого весілля у всій красі. Вони можуть дати відео та фотографій професійний вигляд, а не просто точки і стріляти ефект.

2. Так як вони мають великий досвід в такого роду роботи, обраний вами відеооператор / фотограф може запропонувати деякі унікальні способи фільм / редагувати або сфотографувати вашого весілля. Наприклад, весільний відеооператор може включати в себе закадровий розповідати події або вони можуть включати в себе різні інтерв’ю з гостями.

3. Крім того, весільний фотограф може зробити фотографії, які добре працюють з оповіданням і редагування технології, обирані відеооператора.

4. Він / вона може також допомогти запропонувати правильний тип музики, щоб встановити настрій для весільного відео.

5. Ці фахівці знають, як тягнути все разом, щоб дати вам кращий кінцевий результат.

Як правильно вибрати весільного фотографа та відеооператора

1. Попросіть посилання від друзів і родичів. Особисті рекомендації завжди краще, ніж просто дивитися в локальному каталозі і вибрати когось з найбільшою і найкращою рекламою. Якщо хтось поруч з вами досить впевнено, щоб зробити рекомендації, то ви можете бути впевнені, що професійні, принаймні здатні зробити хорошу роботу для вас.

2. Пошук в інтернеті – знову кращого варіанту, ніж пошук в каталозі. Більшість весільних відеооператорів та весільним фотографам доведеться зразки своєї роботи в Інтернеті, якщо вони є свій сайт. Просто переконайтеся, що зразки, вони показують в роботу, яку вони зробили самі, а не робота, яку вони “запозичені” від оточуючих, інші веб-сайти або за допомогою роялті фотографіями та відео.

3. Якщо у вас є хороший список весільних відеооператорів / фотографи вам необхідно скоротити їх до зустрічі з ними особисто. Знову перевірте свої зразки в Інтернеті, або звернутися за посилання, що ви можете говорити. Якщо у вас є посилання переконайтеся, що ви їх називаєте. Однак будьте готові, що будь-які посилання, які вам дають тільки ті, які фотограф і відеооператор впевнені, дасть пас на хороші коментарі. Але він як і раніше варто інвестувати час, щоб зв’язатися з ними, щоб побачити, чи є побоювання взагалі.

4. Коли ви звузили потенційних постачальників, зустрітися з ними особисто. Запитайте їх, щоб принести їх фактичного відео / фотографічні профілі з ними. Кожен професійний фотограф повинен бути в змозі показати вам реальну роботу або в альбомі або на DVD, а не покладатися на вас, щоб подивитися їх в Інтернеті. Реальна річ дасть вам більш чіткої точки зору кольору і глибини, ніж ви б побачили через Інтернет, і дасть вам краще уявлення про те, як ваша власна робота буде виглядати після завершення.

5. Запитайте повну ціну. Не може перебувати під впливом низької стартовою ціною лише дізнатися, що це включає в себе тільки саму базову і речі, які ви вважаєте дуже важливим пізніше додаються на набагато більш високу плату, ніж інші, які стягують високу стартову ціну може бути включена за нижчою ціною . Ви, звичайно, обмежений ваш бюджет, але пам’ятайте, що це, ми сподіваємося, один час ви будете робити це, так що не скупитися і заощадити кілька доларів на цю частину вашого весілля, якщо є хороші шанси, ви могли б шкодувати пожертвувати деякими з додаткових послуг, які ви дійсно хочете. Сам день весілля один день, але ваше весілля відео та фотографії є ​​назавжди.

6. Якщо ви вже найняли весільний фотограф або фотограф переконатися, що вони раді об’єднатися з іншим професійним (відеооператор якщо у вас є вже фотограф, або навпаки) протягом дня, щоб забезпечити як аспектах доповнюють один одного, і ви залишилися з найкращий результат для обох служб.

7. Якщо ви впевнені, у вас є право відеооператор і / або фотографа, замовити їх негайно. Хороші професіонали стають зайнятими швидко, так, якщо вони доступні для вашої великої день не ризикувати. Будьте готові заплатити депозит у розмірі небудь між 10% і 25%, але як тільки ви заплатили, що на один менше шматок підготовки у вас є про що турбуватися.

8. Два тижні або близько того перед великим днем ​​підтвердити ваш фотограф і відеооператор, що все в місце, щоб піти, і задати будь-які питання останню хвилину в той час, щоб забезпечити будь-які виправлення, які необхідно ввести в дію може бути зроблено достатньо часу.

Правильне планування і цілеспрямовані зусилля у виборі весільного фотографа та відеооператора дозволить одним з кращих моментів свого життя, щоб бути захоплені відмінно. Це, сподіваюся, один постріл угоди, так що не ризикувати.