Як вийти з гарною промовою річницю весілля

Річниця весілля веселого події якому багато емоцій може мати місце. Існує радість, хвилювання, подяку і нудьги. Так, нудьга. Є багато факторів для цієї нудьги і одним з таких чинників є довгою, уявній нескінченної промовою річницю весілля.

Це не прийнято, щоб відсвяткувати річницю весілля у великому натовпі щороку. Срібний і золотий ювілеї весілля є ті, як правило, наголошується в величезне свято. Протягом цього часу, то це привід, щоб сказати, що всі “дякую” і мати невелику зустріч з друзями, членами сім’ї та близькими, які допомогли парі протягом останніх років їх шлюбу. Однак, ви повинні пам’ятати, що це не цілий день святкування і мають 1:00 довжиною мови не вітається!

До святкування, ви повинні пам’ятати декілька речей, щоб бути в змозі доставити вашу мову правом. Багато людей роблять помилку руху до цього випадку непідготовлених Таким чином, в результаті до дуже нудно і дурниця монолог.

Перше, що потрібно пам’ятати, що, вам не потрібно говорити все, у своїй промові. Звичайно, ви змогли останні двадцять п’ять років або п’ятдесят років шлюбу і є тонни речей, які сталися у ваших стосунках, але ваші гості не потрібно бути в курсі всіх цих речей! Виберіть одну історію, щоб поділитися зі своїми гостями та викладати на ньому. Не додавайте інша історія, тому що в кінцевому підсумку в безперервному розповіддю і Ви могли б успішно покласти ваші гості спати.

По-друге, спробуйте додати гумору в своїй промові. Гумор може бути доданий у своєму виступі під час вашої розповіді, тому ми рекомендуємо вибрати забавну історію. Чи не бути монотонним, як ви доставити ваш анекдот або смішну історію вашої бо це буде важко переконати ваших гостей, що ви намагаєтеся бути смішним.

Нарешті, не робіть довгу промову! Незалежно від того, як смішні або цікаві ваша мова, ваші гості скоро набридне слуху ви жартувати в мікрофон. Зробити вашу мову просте, але значуще. Зрештою, ви відзначаєте знаменна подія і ви не повинні зруйнувати випадку через вашої мови.

Речі може бути інструментом, щоб розважити гостей, але якщо переборщити, вона працюватиме інакше. Ось деякі з простих речей, ви повинні пам’ятати, коли ви готуєтеся до промови річницю весілля, щоб допомогти вам відсвяткувати свій ювілей з усіма емоціями, крім нудьги.