круглий діамант

Діаманти бувають всіх форм і розмірів. Але найвідоміша з його форм називається круглої діамантового ограновування, популярний тому, що ця розрізу зазвичай пропонує необроблений алмаз самий блиск.

Це робиться покупка різання необроблених алмазів у свого роду конусоподібної форми з певною кількістю граней.

Це робиться, щоб максимальна кількість світла проникати в алмазі і відображає назад від верхньої поверхні.

Коли справа доходить до будь-якого перетину, а не тільки круглий діамант, польський і симетрії грають дві важливі ролі, оскільки вони відповідають за блиск і світло властивості заломлення алмазу.

Польські відноситься до гладкості граней алмазу при огранюванні, і якщо все зроблено погано, може призвести до матової або розмиті поверхні, що робить його постійно виглядати він повинен бути очищений.

Симетрія відноситься до вирівнювання межі, і якщо все зроблено погано, може неправильно направляти світло, як входить і виходить і алмазів.

Навіть з сучасними методами алмазів, є драматичні втрати ваги від кристала алмазу при огранювання і поліруванню робиться. При спробі досягти ідеального крою, який найкраще підходить пропорції алмазу який не є ні занадто дрібним, ні глибоким, що дозволяє максимально блиск.

Круглої діамантового огранювання, як правило, найдорожчою, оскільки вона втрат більше ваги на необроблені алмази, ніж, скажімо фігурну форму. Круглого перетину звичайно переважно, коли кристал алмазу октаедра, як це часто дві камені можуть бути вирізані з одного такого кристала.

Як не дивно форми каменів, більш імовірно, бути розрізаний на інші форми, що визначається форму алмазу себе.

Сучасний круглий діамант складається з 58 граней, що, як правило, розрізати навпіл піраміди розміщені бази на базу. 33 граней знаходяться на корону, або верхню половину вище середнього або те, що називається поясом алмазів і 25 граней на павільйоні або нижню половину нижче пояса.

В останні десятиліття більшість поясів є гранований, з десь від 32, 64, 80 або 96 граней. Ці аспекти не враховуються в загальному. Хоча грань лічильник стандарт, фактичні пропорції алмазу, який включає в себе висота коронки, кут і глибину павільйону, універсально не узгоджені.

Є кілька порізів, як американські вирізати або скандинавських вирізати, але те, що в даний час широко використовується в наші дні є ідеальною моделлю Толковського автора.

Особливий стиль Вирізати використані в круглих діамантів називають серцем і стріли явище. Ця модель з’явиться в діамантів, які мають хорошу паралельність і симетрія і командує високу ціну на світовому ринку, як правило, більше часу потрібно, щоб зробити це так. Якщо дивитися зверху, ви побачите картину вісім сірих наконечники стріл в короні.

, Якщо дивитися знизу, картина з восьми форм серця з’являються в павільйоні, звідси і його назва. Це явище в круглих діамантів високо цінується завдяки своїй досконалої симетрії.