планування вашого весільного прийому меню

Якщо ви ніколи не робили меню для великих подій і колись, перспектива може здатися досить складною. Не хвилюйтеся – ось простий крок за кроком керівництво з планування вашого весільного прийому меню з деякими Гроші Збереження Поради включені.
Ось як:

1. Час святкування весілля Подумайте про пори року й часу доби, коли у вас буде свій прийом. Чи буде у вас чудовою їжі в другій половині дня літа або елегантний свято на зимовий вечір? Це рішення матиме важливе значення і буде також залежати від наявності обраного вами місця.

2. Вартість дивіться у весільний бюджет і переконайтеся, що ваш вибір їжі знаходяться в межах його. Біфштекс з вирізки не може бути варіант, якщо ваш бюджет обмежений. Пам’ятайте, чим більше страв і вибір, який ви включити у ваше меню тим дорожче вона буде. Якщо ви працюєте з дуже обмеженим бюджетом, ви можете розглянути питання про коктейль з підносами закусками »або елегантний учасник післяобідній чай з бутербродами, тістечками та випічкою фантазії.

3. Кейтеринг Рекомендації попросити вашого постачальника провізії, що вони б не рекомендував. Робота з ними для створення меню, яке знаходиться в межах вашого бюджету ще по своєму смаку, що і ваших гостей. Якщо ви харчування вашого весілля самостійно, вибирати рецепти, які впевнені, натовп угодника.

4. Пропозиція різних Викласти таблиці викладені продукти пальця з гарячих і холодних. Крім того, є деякі офіціанти ходять з підносами закусками. Це дасть вашим гостям можливість допомогти самим собі з таблиць або просто чекати офіціанта, щоб пройти повз, особливо, якщо вони знаходяться глибоко в розмові!

5. Спеціальні стосується вашого меню повинні відображати щось своє смаки і особистість, так що ви можете, як попросити вашого постачальника провізії, якщо вони можуть включати страви, як ви обидва або якщо вони можуть включати в себе коханої сім’єю або рецепт.

6. Спадок Якщо ваше весілля об’єднання різних культур, то спробуйте включити страви з кожної культури у вашому меню. Це допоможе гостям Облігацій велику поділилися досвідом і принести в сенсорний власної культурної спадщини. Якщо культури учасників настільки виразно різні, що вони не могли б поділитися меню разом, спробуйте розділити страв між основним прийомом їжі і годину коктейлю або вечірнього шведського столу.

7. Змінити речі Подумайте про надання щось інше для вашого прийому їжі. Останнім часом спостерігається тенденція до мають десертний стіл, а не формальне сісти їжі. Це дуже зручно для гостей з пристрастю до солодкого і значно заощадити бюджет.

8. Спробуйте It Out Завжди влаштувати дегустацію. Це допоможе вам поліпшити меню з кращими блюдами і це не означатиме неприємних сюрпризів у день. Більшість підприємств громадського харчування забезпечить його безкоштовно нареченої і нареченого, але запитати, якщо інші члени вашої весіллі може бути присутнім також, такі як ваші батьки. Вони можуть висловити свою думку на посуді і може допомогти вам завершити ваше меню.

9. Будьте дбайливого господаря Деякі з ваших гостей може мати певні дієтичні вимоги, які ви повинні дізнатися про до завершення вашого меню. Переконайтеся, що ваш постачальник може забезпечити страв цим вимогам. У багатьох випадках пари додати до вегетаріанських страв у меню, але переконайтеся, що вегетаріанський варіант не просто м’який смажений горіх або грибний суп!

10. Ретельно перевірте Отримати меню ви виписані в його повному обсязі, перш ніж завершити його. Таким чином, ви можете побачити, якщо чогось не вистачає, або якщо ви, може бути включено занадто багато – наприклад, скільки гарніру вам дійсно потрібно? Вам дійсно потрібно запропонувати так багато варіантів на десерт або стартер? Будьте впевнені, щоб задовольнити ваші громадського харчування терміну, коли справа доходить до прийняття остаточних рішень або ви могли б знайти собі збільшити витрати і з дуже підкреслив провізії на ваших руках!