14 порад, щоб весільна краса

Ви хочете виглядати і відчувати себе дійсно красивою в день весілля. Ви витратили багато часу та енергії, щоб переконатися, що все до останньої деталі розташовані: сукні, обстановка, весілля, фотографії і так далі. Не забувайте, що в околицях, що ви з таким трудом вдалося створити включають спокійній і красивою нареченою. Подумайте про те, професійний візажист весілля приходять до вас, так що ви можете мати момент розслаблення, а не момент стресу.

Ось кілька порад, які допоможуть запобігти шалений ранок, і щоб переконатися, що ви виглядаєте і відчуваєте ваші найкращі.

1. Перейти через журнали, щоб допомогти вам вирішити, як ви хочете, щоб ваш весільний макіяж, щоб подивитися, перш ніж зустрітися з візажистом або придбати будь-яку косметику.

2.Якщо ви хочете зробити свій власний макіяж весілля, дійсно є макіяж урок художника весільний макіяж 8:57 місяці до дати весілля.

3.Three до дев’яти місяців до дати весілля мати попередній перегляд макіяж з візажистом весілля. Якщо ви не в змозі бачити візажист в обличчя (тобто ви одружитеся з міста), попросіть їх посилання і зразки (фотографії) їх роботи.

Примітка: Не плутайте весілля перукар з весіллям візажист, професійний весільний візажист спеціально навчений і повинен мати повноваження, щоб довести це.

4. Купівля помади і Губ тримати в гаманці на весь день.

5. Для рум’ян і помади, блондинки повинні йти з рожевими відтінками, брюнеткам з персиком, і червоні керівники повинні йти з бронзою.

6. Нанесіть світлий колір по всій кришці. Використовуйте більш темний відтінок для верхній зовнішній частині кришки.

7. Для водонепроникних очей, носіть водостійку туш, тіні для повік олівець для очей база і герметика. Для Kiss-доказ губи, використовуйте герметик над вашої помади. Використовуйте велику кількість порошку, щоб уникнути блискучий особи.

8. Дайте подумати ваші брови. Правильно пестити і форму брів допомогти розширити і додати вираз обличчя і, без сумніву, важливий крок до завершення будь-якого додатку весільний макіяж.

9. Для застосування рум’ян, використовуйте круглу щітку рум’янець наконечник і помістити його на яблуко в щоку. Розтушуйте.

10. Якщо у вас є оливковою шкірою, уникайте відтінків gray.If вас є блідий колір обличчя, триматися подалі від яскравими, живими квітами.

11.Drink великою кількістю води за тиждень до вашого весілля, і отримати якомога більше інших, як це можливо.

12. Почніть використовувати лікування Зміцнення нігтів зараз. Це також хороший час, щоб втратити противні звички кусати нігті, як і польсько-пілінг!

13.Make впевнені, що ваш макіяж основи потрібного кольору. Якщо ви були дублення або втратили засмагою, так як Ви придбали Ваш фонд вам необхідно їсти це відрегульовано.

14. Чи домовитися, щоб тихе ранок. Сядьте зручніше, розслабтеся, знаючи, що ви будете виглядати і відчувати себе краще, і мають прекрасний день.

Щоб мати ідеальну весілля не важко, якщо ви застосовуєте вище поради. Сподіваюся, у вас є прекрасна весілля.