Британські Віргінські острови зміни закону шлюб, щоб зробити його простіше для пар, які планують призначення весілля

Уряд Британських Віргінських островів стало легше для іноземних пар одружитися на цієї карибської країни після того, як він вніс поправки до Закону про шлюб і скоротити період очікування проживання від трьох днів до всього за 24 години.

Наречені і женихи планування призначення весілля в Британські Віргінські острови тепер можуть почати процес весілля заявки в режимі онлайн до їх прибуття, представивши свої дані за допомогою нової інформаційної системи цивільного реєстру (КРІС).

До зміни вступили чинності 3 вересня 2012, пари повинні були зупинитися у трьох різних місцях, щоб отримати інформацію щодо їх застосування дозвіл на шлюб. Тепер, всі наречені потрібно зробити, це піти в РАГС, показати їх ідентифікації, доказом сімейного стану, подати заявку на ліцензію, отримати свідоцтво про шлюб, а також забезпечити двох свідків.

Спеціальна ліцензія коштує $ 220 і звичайні ліцензії становить $ 120 і один раз отримав, пари можуть провести свої романтичні Карибського весілля, як тільки через 24 години після прибуття.

Британські Віргінські острови пропонують безліч ідилічною налаштування для тропічного острова і весіллях велелюбні пари можуть вибрати пляж весілля на заході, церемонії в ароматних садів океану, і весілля в історичних руїнах.

На цьому райському призначення пари Карибського є кілька мальовничих островів на вибір для їхнього весілля за кордоном, включаючи основні Тортола острів з його білими піщаними пляжами, стародавніми руїнами і зелені смарагдові гори, Вірджін-Горда, де пари можуть бігти в відокремлені бухти або досліджувати пишні національні парки; і Анегада, коралові острови, який знаходиться в оточенні процвітаючих Підкова Риф і дрібної бірюзовими водами.

Зміни в Законі про шлюб Британських Віргінських островів, як очікується, приверне ще більше займаються пари за кордону, тим більше, що тенденція призначення весілля поширюється по всьому світу.

Згідно з дослідженнями Mintel, один з п’яти пар в даний час виходить заміж за рубіж і Карибський басейн є одним з найпопулярніших весільних напрямків у світі. Відпочинок і лікування в регіоні пропонують персональний співвідношення ціни і якості весільні пакети і молодята можуть продовжити особливий випадок з романтичного медового місяця, де вони можуть відпочити на пляжах, поплавати в теплих бірюзових водах океану, і насолоджуватися вибір турів, екскурсій та цікавих заходів на суші і у воді.