Ви хочете заощадити гроші на весільні запрошення

За даними опитування, повідомляє CNNMoney, середні витрати на весілля USD27, 000 в 2006 році. Це не зовсім невелику суму грошей. Дійсно, деякі пари можуть знайти, що весілля є чимось досить дорогим, якщо не дуже дорого. З цією метою, пара, ймовірно, як шукати різні способи, щоб заощадити гроші для свого весілля.

Хоча вартість виробництва весільні запрошення не може бути занадто багато в порівнянні з іншими елементами для весілля, такі як вартість приймаючи весільні фотографії, він все ще стоїть зниження вартості для пошиття весільного карт. Вартість може управлятися різними способами. Грошей можна заощадити, вибравши правильний матеріал, контролю процесів друку прийнята, використовуючи готовий конверт і платити стільки, скільки уваги до доказу читання весілля карти.

Вибрати матеріал

Матеріал сприяє близько 50% від вартості для запрошення на весілля. Існує ніяких сумнівів, що вартість використання скляної пляшки буде набагато вище, ніж при використанні друку карт. Якщо припустити, що пара буде вибрати друку карт, різні види паперу будуть як і раніше грати важливу роль для покриття витрат на весільні запрошення.

Деякі люди прагнуть отримати більш товсту карту. Однак, вартість карти, з 300gsm, наприклад, є більш дорогим, що карти 200gsm. Баланс повинен бути прийняті для товщини і вартістю. Як правило, карти 210gsm до 250gsm буде достатньо хороший, так як “загальна товщина” буде подвоєний, коли вона складена.

Крім того, товщина, тип паперу, вибраний також впливає на вартість. Зазвичай папери з вмістом рециркуляції дорожче. Пара все ще може піти на що, навіть якщо він коштує дорожче, так як ми повинні намагатися з усіх сил захистити нашу землю. Папір з текстурою і іскристий також буде коштувати дорожче. Ви завжди можете попросити вашого принтера для різних видів паперу, щоб отримати найдешевший і самий прийнятний.

Управління друку та пост друкованих процесів прийнята

Це здоровий глузд, що речі пов’язані з більш процесів коштуватимуть дорожче. Це також вірно для друкованих робіт свого весільного запрошення. Карта з одним кольорового друку буде набагато дешевше, ніж картки з чотирма кольорового друку. Звичайно, це буде більш гнучким з чотирьох кольорового друку, але карти тільки одного кольору також може бути відмінним. Чорно-біла весільна фотографія забезпечує якість романтики яка улюблений багатьма професійними фотографами.

Тиснення фольгою й тиснення також розмістити друкованих процесів, які зроблять вартість весільного запрошення вище. Насправді витрати тиснення та гарячого тиснення, як правило, визначаються галузі отримання та гаряче тиснення штамповані. Більшої площі, призведе до більш високої вартості. Якщо ви дійсно любите наслідки цих процесів, можна знизити вартість, контролюючи площа тиснення та гарячого тиснення.

Виберіть готові конверти

Ви, безумовно, необхідно для вашого конверти весільні запрошення. Вибір готових конверт зробить вартість набагато нижче. Індивідуальні конверти можуть коштувати стільки, скільки USD3.00 кожен. Він упевнений, що індивідуальний конверт буде трохи більш елегантним і цікавим, так як ви можете управляти не тільки матеріал, що використовується для конвертів, але і спосіб складання.

Проте, готові конверти, як правило, досить добре для вашого весілля карти в більшості випадків. Насправді провайдери весільні запрошення, як правило, різні колекції готових конвертів для вас на вибір. Ви можете спробувати, щоб вибрати той, який ви, як і більшість з цих колекцій і прийняти ідею індивідуальні конверти, як останній засіб.

Прочитати вміст запрошення ретельно

Ви повинні завжди читати вміст про деталі весільної церемонії та прийому на весільні запрошення ретельно. Можливо, вам доведеться роздрукувати все це знову, якщо ви виявили, що є помилки зрештою запрошення будуть надруковані.

У результаті ви ніколи не повинні думати, коректура щось неважливо. Вам потрібно буде проявляти особливу обережність на написання слів, а також дату і час весілля.