алмазів у хімічної точки зору

Коли ми чуємо слово алмаз, ми відразу ж пов’язати його з мирським і дорогу прикрасу. Алмазна дійсно дорогоцінні. Він має видатні характеристики, що позаздрив би інших мінералів і дорогоцінних каменів. Візьмемо ближчий погляд на особливості алмазу.

У його хімічної структури, хімічної формули алмаз просто “C”. Це тому, що молекули алмазу складається з декількох атомів вуглецю, які щільно ще систематично розташованих у ковалентних зв’язків. Така конструкція забезпечує дуже стабільні молекули. Той факт, що алмаз тільки складається тільки з одного типу елемента робить важким природним мінерал на землі. У шкалі Мооса твердість мінералів, алмази дається самотнім ідеально ’10 ‘. Другий твердий мінерал розглянуто дорогоцінний камінь сапфір, який має хімічну формулу “Al2O3”.

Хімічна структура алмазу також робить його мінерал, який в найменшій мірі стискатися. Сильні ковалентні зв’язки між жорсткі заходи атомів вуглецю робить алмаз жорсткою. Завдяки своїй компактності, алмази мають високу питому вагу, незважаючи на низький атомний вага його компонентів вуглецю.

Алмази вважаються винятковими провідників тепла. Це означає, що вони можуть поглинати і віддавати тепло в чотири рази краще міді. Саме це властивість алмазу, що він отримав прізвисько “лід”. Хоча, у виняткових передачі тепла, алмази не дуже добре проводить електрику, хоча деякі з них використовуються як напівпровідників.

Алмази прозорі від інфрачервоного до ультрафіолетового світла. Через гладкості поверхні Алмази і його висока щільність матеріалу, алмази має найвищий коефіцієнт відбиття і заломлення серед всіх прозорих матеріалів. Це властивість алмазу змушує його є блиск і вогонь, які є двома термінами, звичайно використовуваних алмазів оцінювачів. Блиск алмазу походить від її здатності відбивати світло, який потрапляє її поверхні, в той час як вогонь відноситься до очевидних внутрішнє світіння, що алмаз має, як це заломлюється світло, що проходить через його щільного матеріалу.

Алмази в ідеальних умовах природно виникає у вигляді безбарвних і ясно. Тим не менш, це також нормально, щоб знайти алмази в різних кольорах. Було повідомлено, що кольорові дорогоцінні камені алмаз був знайдений у всіх кольорах веселки. Це фарбування алмазів результаті включення слідів домішок у своїй хімічній структурі, як це було формуються мільярди років тому. Загальний слідових домішок, які знаходяться в алмази бор і азот, які, відповідно, відповідає за прийняття алмазів блакитнуватий або жовтуватий колір.

У зв’язку з вище хімічні властивості алмазів, ці дорогоцінні камені стали найдорожчими в ювелірній промисловості. Проте, ціна того варто, так як, грунтуючись на вищевказаних хімічних властивостей, алмаз дійсно вічно. Справді, діамантів, що ви знайдете в ювелірні магазини або ті, які в шипованих сережки і кільця для заручин існують вже протягом тисяч життів, бо в його мільярди років, щоб сформувати більшість з них.

Алмази утворюються, як атоми вуглецю, які знаходяться в найбільш питання пригощають сильної спеки і тиску, викликаного по про постійно мінливій землі. Це займе мільйони років під землю для кристалізації вуглецю відбувається з утворенням алмазу. Структура алмазу в прозорий кристал-форму чотиригранної пов’язаних атомів вуглецю і кристалізується в гранецентрированной кубічної решітці алмазу формування.

Термін алмаз придумав від давньогрецького слова “Адамас”, що означає “непорушною, неприборканої”. Оскільки воно було виявлено кілька тисяч років тому, алмаз вже виправдав свою назву, так як дійсно алмаз вважається найважчим відомих природних мінеральних у світі. Твердість якість алмазу робить його також важливий мінерал в промисловості.

Алмаз матеріал славиться своєю неперевершеною фізичних якостей. Через це, єдиний матеріал, який може подряпати алмаз іншого алмазу. Полірований алмаз може тривати довгий час і не буде подряпин, якщо воно не терлися інший алмаз. Кращий промислового рівня абразивів були зроблені з алмазним пилом.

У промисловому секторі, властивості алмазів, які є найбільш корисними є його висока дисперсія індексу, високою твердістю, і надзвичайно високою теплопровідністю з 900-2320 Вт / м К. Ці властивості є факторами, які роблять гідною виняткових алмазів в промислових додатках такі як ідеальний матеріал у шліфувальних і ріжучих інструментів.

У промисловому секторі, алмази, які часто використовуються менш дорогі. До них відносяться недоліки, кольорові, і неясно алмазів. Ці промислового класу алмази широко відомий як борт.