весільні сукні Sci Fi, ніхто ніколи не забуде вашого весілля

Все більше і більше жінок стають стегна до одного з найважливіших секретів життя: Знайомства Велика людина в університетському містечку тільки отримує вас страждання і посередні навички спальня – в кращому випадку. Хорошим ботанік, однак, не знає, як поводитися з леді. Таким чином, підйом інтересу до наукової фантастики-тематичні весілля: Зробіть ваш чудовий виродка щаслива в цей день, і він зробить вас щасливим на все життя.

Якщо ви вже є гордим nerdette, ви, ймовірно, вже є деякі сильні ідеї про те, що ви можете у весільній сукні наукової фантастики. Для решти з вас, у нас є деякі покажчики.

По-перше, ви повинні вибрати собі армію.

Одна з найбільш важливих речей, щоб вирішити, чи є ви більше Зоряних воєн або вид Star Trek пари. Ви можете подобаються обидва, але коли настає вирішальний момент, майже кожен ботанік має сильні переваги.

Якщо ви знаходитесь в таборі Star Wars, ви знаходитесь в дівчатка-дівчина удачі – принцеси Леї носить деякі приголомшливі сукні, і як правило на користь білих. Одна вона носить протягом більшої частини оригінальної Зоряних воєн (які, смутно, одна називається Епізод IV: Нова надія – просто розслабитися і піти з ним) красиво драпіровані. Він має високу шию і дуже скромна ліній, але м’які і плавні досить інтригуюче натякнути на її фігуру. І, так, ви можете доповнити аксесуарами з бічними волоссям булочки і делікатно жіночої бластер. Якщо ви хотіли б показати трохи більше шкіри і йти з зачіскою от справжній, але не приносять випічку на розум, спробуйте плаття Леї з церемонії нагородження в кінці – це білий і золотий goddessy число, яке б повернути голову навіть Якщо ви не були, йшов по проходу під рядами схрещених мечів.

Коли Ви піднімаєте Лея стилі весільні сукні з вашим нареченим, не здивуюся, якщо він згадує ще наряд для вашого медового місяця: металевий бікіні вона носить в Поверненні Джедая. Якщо ви можете знайти його, дати йому йти – ви будете виглядати надзвичайно, і ваш наречений буде офіційно найщасливіший Доркі в Галактиці.

Падме Амідала і також носити хороші сукні, які могли б бути весільні сукні, але вони з’являлися в трилогії, про які ми не говоримо. Якщо ваш наречений згадує тематизації вашого весілля навколо цих пізніше Star Wars розстрочку, ви можете дати вашим стосункам ще кілька думок. Якщо тільки він не пропонує Вам як пофарбувати ваші обличчя в червоні і чорні смуги і йдуть, як Sith Lords. Це було б повністю коштувало він.

Якщо ви пара, Star Trek, у вас є величезна різноманітність в роботі – як у видах і в втіленнях Trek себе. Якщо ви йдете з оригінальним Кірк і Спок-серії, ви отримуєте можливість носити міні весело мода весільна сукня з високими чобітьми, якщо ви знаходитесь екіпажу. Купа своє волосся і носити високі Uhara стилі навушник для додаткових очок бонусу. Ви також можете перейти мод як оригінальний Trek чужорідні малюк, або Ви також можете піти легкої струмує і ефірний, з хіпі Dippy квітів. За достовірність, піддавати зайвим вашого тіла – наприклад, виріз вище (але не показово) пупка, а також розглянути фарбування вашої шкіри зеленого кольору.

Якщо ви вирішите піти наступному поколінню, Voyager, або Deep Space Nine, ваші варіанти розмножуються швидше, ніж оберемок Tribbles. Одяг для жінок-членів екіпажу є трохи скромнішою в цих втіленнях Trek, але носити ваші Зоряного Флоту Формальні парадній формі, безумовно, підходить для такого випадку.

Є й інші людські весільні сукні носили під час різних серій, але до тих пір, як ви зайшли так далеко, чому б не піти прибулець?

Хоча вулканцями прохолодно, ми настійно не рекомендуємо Вулкан весілля через нещасливе символіки; вулканцями не відчувають емоцій і займатися сексом тільки раз на сім років. Зберегти Вулкан Fun Time для летючих сімейні обіди або на робочому місці.

І справді, якщо ви збираєтеся йти з весільною Star Trek чужорідні, перейдіть клінгонському або додому. Ви можете піти з великою кількістю клінгонському весільну сукню стилів, починаючи від сексуальних лисицю до шиї воїна-прив’язки. Якщо Ви коли-небудь фантазували про носіння вузька спідниця шкіри з металевими шипами для вашого весілля, це час. Ви також можете піти з традиційного людського біле весільне плаття, якщо потрібно – просто аксесуарами його з протезами гострокінцевий лоб клінгонському і вам буде добре. Якщо у кого питання, ви на вашому платті, скажи їм, що вони образили вашу честь, і вони повинні вибачитися або бути вбитим. Вони закривають гавкотом. Крім того, ви, ймовірно, отримаєте дуже гарну весілля.

Церемонія весілля клінгонському звичайно включає в себе богослужіння клінгонському і клінгонському обіти. Ваше сердечне церемонія завершиться рухомих настроїв “Сьогодні ви не-поодинці. Сьогодні починає свою імперію “.

Що дотик брижі патріотичні почуття клінгонському є єдиною причиною, ваша мама буде плакати. Ми впевнені в цьому.