вибір правильного номер для вашого весілля

Одним з перших і найбільш приємних частин планування весілля, коли наречений і наречена вирішити, хто буде їх супроводжуючих весілля. Менше подружок нареченої і нареченого будуть необхідні в менших, більш інтимний весілля, і велика весільна вечірка (6 або більше подружок нареченої і нареченого) краще підходить для великою справою з більш ніж 100 гостей.

Деякі з переваг вибору меншого весілля включають: менше людей турбуватися про про вартість і фітинги їх весільного вбрання, менше людей, щоб забрати, забезпечити житлом, і повернутися в аеропорт, і менш подарунки купити для весільних партії.
Один великий недолік може бути, що деякі важливі друзі або родина буде почуваються обділеними. Там буде менше допомоги в торгових, планування та хостинг для нареченої, прикраси, і робить послугу.

Якщо наречена має шість кохані сестри і нареченої має тільки двох близьких друзів, компроміс може бути зроблено. Цілком можливо, для нареченого, щоб використовувати брат нареченої, двоюрідний брат, дядько чи іншого родича в якості супутніх. Якщо деякі з її сестер вже одружені, наречений може попросити своїх чоловіків бути обслуговуючого персоналу і супроводжувати своїх дружин. Ці вибори, безумовно, будь ласка, сім’я нареченої.

Дівчата квітки і кільце на пред’явника повинні бути визнані як частина весільного прийому. Вона стала більш загальною для кількох дівчат квітами і навіть більше, ніж одне кільце на пред’явника. (Число не повинні збігатися.) Як не дивно, домашні тварини стали обслуговуючого персоналу, з онлайн-магазинів, що пропонують мініатюрні смокінги, сукні, циліндри та діадеми! Однак багато обслуговуючого персоналу вони вибирають, нареченого і нареченої буде мати люблячу підтримку заповітної сім’єю та друзями на їх особливий день.