забобони весільну сукню

Перед запуском в цю статтю, будь ласка, пам’ятайте, що забобони просто для задоволення. Тринадцять невдачливий числа в деяких частинах земної кулі, найщасливішим у інших, і не має значення всіх у третіх. Весілля можуть додати багато турбуватися про ваше життя – вам не потрібно завершувати це зі страхом зустрічі з ящіркою на шляху до церемонії.

Політика Мій друг Анни на забобони є одним з кращих, я почув: якщо вона думає, щось принесе їй деяку додаткову удачу, вона приймає його. І якщо вона думає, що це принесе їй невезіння, вона ігнорує його, як ніби це найдурніша річ, яку вона коли-небудь чув. Зрештою, якщо ви збираєтеся вибрати, щоб вірити в удачу, чому не складаються палубі в вашу користь?

Виготовлення сукні
Одним пощастило забобони я в повному користь є той, який говорить, що це погана прикмета для нареченої, щоб зробити свої сукні. Чому б не дозволити хтось інший зробить це під час перебування на доручили чудово виглядаєш? Деякі традиції зупинитися на ідеї, сказавши, що кількість стібків ви робите у вашому власному весільному платті буде таким же, як кількість сліз ви пролили під час шлюбу, так що здається, що розумні забобонні нареченої могли б установка речі в її користь, сприяючи керованим чотири або п’ять швів в процес.

Поки ви контроль швейного процесу, найщасливіший тканина повинна бути шовк. Англійська традиція говорить, що ви не повинні носити візерункові весільні сукні, і повинні особливо уникати шаблонів показують птахів, але деякі азіатські традиції рекомендують весільні сукні з крана на них для забезпечення вірного чоловіка.

Якщо ви вирішили відмовитися від мають весільні сукні зроблені повністю, задуматися про які ви запозичувати один від – запозичені весільна сукня має принести удачу нареченій, яка запозичує, але нещастя дружини, яка надає його.

Носіння плаття
Ви, напевно, чули, що наречений не повинен бачити вас у вашому плаття до весілля, але чи знаєте ви, що ви не повинні бачити тебе в ньому або? Ви можете обійти цю маленьку хитрість удачі шляхом підгонки вашого плаття в розділах, або залишивши трохи поділ скасовано. Деякі наречені навіть чекати і є нареченої покласти в останні кілька стібків перед поїздкою до вівтаря.

Плануєте мати дітей? Зверніть увагу під час прийому: перша дитина, який буксири на вашій спідниці буде тієї ж статі, ваш перший дитина.

Речі на або в вашому платті (крім вас)
Якщо ви хочете солодкого шлюб, ви повинні заховати шматочок цукру у вашій рукавичці або рукав. (Що це? Ви хочете, багатий шлюб? Поговоріть з вашого взуття. Або ще краще, покласти монети в них.) На щасливий шлюб, шити кілька волосин в ваше плаття, а для великої кількості дітей, шити раковин каурі на або в ваше плаття.

Якщо вам пощастило знайти павука у вашому весільному платті, що не мало щасливий танець як тільки ви закінчите кричати “Ік!” Це означає дуже хорошу удачу і щасливе сімейне життя.

Насамперед, не забувайте, що, як наречена, ти сам талісман, щоб все навколо вас. Залиште Контакти вашого весільного плаття (і букет, якщо такі є), щоб дати своїм друзям – вони повинні взяти з собою приятелів удачі у всьому, від любові до азартних ігор! Можна також розглянути швейну “любов вузлів”, щоб ваше плаття. Це невеликі вісімки фігура стрічки що ви можете дати, як хороші чари удачі пізніше.

Вітаємо з заручинами!

І удачі!