5 порад щодо вибору весільних квітів

Жодне весілля не обходиться без квітів, і є дуже багато з яких можна вибирати. Іноді вибір кольорів може бути трохи переважною, тому що часто вони можуть бути так красиво. Тим не менш, є деякі речі, які ви можете зробити під час планування весілля, щоб зробити виборі квітів і квіткових композицій трохи легше.

чи є у вас улюблена квітка?
Деякі наречені є улюблений квітка, але цікаво, якщо це дійсно необхідно для весілля. Якщо у вас є улюблений, це абсолютно необхідно. Флористи є професіоналами у прийнятті необхідних заходів для весілля, і вони можуть створити механізм, за допомогою квітка, як натхнення. Чи так ваш улюблений жовта ромашка або фіолетові орхідеї, ви можете використовувати свій улюблений квітка на Вашому весіллі.

твій наречений коли-небудь дати вам спеціальні квітка?
Якщо ви і ваш наречений спеціальний квітка, який Ви можете взяти до уваги, що використання в якості натхнення для ваших домовленостей. Може бути, ваш наречений використовував спеціальну квітка під час пропозиції або може бути, ви отримали спеціальні умови на першому побаченні.

використовувати минуле
Якщо ви все ще потрібно натхнення, чому б не розглянути питання про використання тієї ж квіти ваші батьки використовували на їх весіллі? Ця ідея дуже привабливим, якщо ваше весілля планування включає в себе використання багато традицій. Ви можете також включити коротке пояснення про квіти у вашій весілля програму, щоб зробити його відомим особливих причин для квітів.

використовувати вашу тему
Якщо ви плануєте тему весілля, то ви можете розглянути можливість використання кольорів, які безпосередньо відносяться до вашої теми. Чи плануєте ви Ромео і Джульєтта весілля? Чому б не використати троянди, про яку говорилося в п’єсі. Як щодо весілля Star Trek? Спробуйте футуристичних проектів з використанням унікальних рослин і квітів.

розглянути сезону
Наявність багатьох квітів залежить від сезону. Якщо ви плануєте весілля на бюджет або є необмежена кількість грошей, щоб витрачати, сезонні квіти часто може надати вам натхнення вам потрібно знайти квіткові композиції, які роблять вашу весілля особливим.