Ідіот Доказ порад для отримання дешеві весільні торти

Там немає того, щоб обходити весільний торт. На відміну від інших речей для весілля, ті, про які ви можете просто позбутися повністю, торт те, що вам доведеться мати справу з. На щастя, насправді є способи отримати дешеві весільні торти і заощадити великі гроші. Щоб дізнатися, як, просто продовжуйте читати.

5 порад, щоб отримати дешеві весільні торти …

1. Дивіться, якщо будь-які місцеві пекарні пропонують спеціальні знижки або для недорогого весільного торта. Якщо це так, подивитися, які варіанти доступні і чи дійсно вони можуть дати вам гарну угоду.

2. Швидше, ніж мати справу з приватною пекарні або спеціалізованих магазинів торт, спробуйте пошукати на дому пекарів спеціальності. Така людина буде в змозі зробити вас гарний весільний торт менш ніж за половину того, що приватне пекарні б з вас.

3. Якщо ви вибрали, щоб отримати свій шматок пирога від особистого шеф-кухаря пекарні або печиво, жертвуючи розглянути деякі з фантазії конструкцій торта і прикраси для дешевше за частину ціни. Пам’ятайте, що “простий і елегантною” так само добре, як “фантазії і дорогою”.

4. Перейти з дешевшою обмерзання весільний торт, а не одним з найбільш дорогих. Замість глазурі марципан або помадкою, йти з дешевшою, але все ще дуже смачний, маслом обмерзання вершками.

5. Якщо у вас є друг, у якого є талант для випічки, запитайте його / її, якщо вони могли спекти весільний торт у подарунок для вас і вашого чоловіка (або дружини). Якщо вони можуть, ну, ви тільки що врятувати сотні, або навіть тисячі доларів!

Швидкий Примітка: Коли мова заходить про пошук дешеві весільні торти, обов’язково завжди отримати зразок роботи пекаря. Це здорово, якщо весільний торт дешево, але це не має великого значення, якщо торт на смак як гній.