більш великі пакети Лас-Вегасі весілля

Якщо ви плануєте вийти заміж в Лас-Вегасі, але ви не живете там, ви, можливо, захочете використовувати компанію або весілля місце, яке пропонує повний пакет весілля, щоб допомогти зробити ваше весілля довгі відстані планування легше. Весільна компанія Лас-Вегас є однією з цих компаній. Боулдер-Сіті, штат Невада компанія пропонує більше десятка чудових весільні пакети, які включають все необхідне для вашого особливий день.

Вони пропонують пакети для багатьох великих містах призначення в районі Лас-Вегаса.
Крім того, ваш весільний сайт, пакети включають в себе фотографії, транспорт, квіти, весільний торт, і DVD або відео вашого церемонії. Вони також надають вам міністр чи богослужіння для виконання цивільних, релігійних, або відновлення церемонії.

Гора Чарльстон є одним з напрямків, які вони пропонують. Цей мальовничий гірський мови є прекрасним місцем для весілля. Розташований менш ніж в годині їзди від Лас-Вегас Стрип, гори, як правило, до тридцяти градусів холодніше, ніж на долину. Весільні Компанія надає захоплюючі ігнорують карту сайту на висоті близько 8000 футів для весіль.

Інше місце вони пропонують пакети для є Долина Вогню. Ця держава парк особливості червоного вапняку, який мільйони років і діє як чудовим фоном для весілля настройки. Вони також пропонують Долина Вогню пакет, який включає в себе прогулянку на вертольоті там з весілля, що має місце на 500 футів висотою Mesa.

Інші сайти пропонують весільні компанії включають парк Боулдер-Сіті, з видом на озеро Мід, Ред-Рок-Каньйон, Гранд-Каньйон, і озеро Лас-Вегасі. Озеро Лас-Вегас весілля відбудеться на гондолі і у вас є можливість додати на вертольоті, щоб і цей пакет.

Розміщення каньйон з видом на Лас-Вегасі долині, середземноморський стиль каплиці і сад альтанка також запропонував, але, ймовірно, два найбільш унікальних місць, які вони пропонують англійську чайна кімната і відновлені поїзда.

Англійська чайна кімната пакет включає в себе весілля у вікторіанському стилі чайна кімната, супроводжуваним високим прийому чаю. Меню включає в себе прийом чай, чай бутерброди, міні-кекси, і булочки.

Поїзд складається з пакету Після весілля на борту приватного вагона на залізниці Південної Невади. Поїзд працює на тій же треки, які були використані під час будівництва греблі Гувера тому в 1930 році. Прийомі також можуть бути організовані на поїзді.

Весільна компанія Las Vegas пропонує деякі великі весілля, які варто подивитися в якщо ви плануєте весілля в районі Лас-Вегаса. Їх комплексні пакети запропонувати вам багато варіантів і зробити планування весілля набагато простіше.