медовий місяць на Флорида-Кіс

Флорида-Кіс і медовий місяць дві теми, які просто йдуть разом. Медовий місяць на островах Флорида-Кіс дуже популярний вибір для молодят.

медовий місяць на Флорида-Кіс

Флорида-Кіс архіпелаг невеликих островів, які є улюбленим серед туристів і відпочиваючих. Вони розташовані на південно-східному краю Флориди приблизно в 15 милях від міста Майамі. У місті Кі-Уест є найбільшим і найбільш густонаселеним містом в ключах з більш ніж 32 відсотками островів населення, що проживає тут. Поїздка в цій області може бути як расслабляющим і освіжаючим з Ключами бути чудовим місцем, щоб розслабитися і насолодитися атмосферою.

Флорида-Кіс є домом для барвистої і унікальної групи людей, які користуються туристи, але не дозволяйте меркантильності вторгнутися занадто багато. Ключі також є домом для багатьох видів рослин і тварин не знайдені в решті частини Сполучених Штатів. Key Lime, який є найвідомішим з цих рослин, насправді родом з Мексики доведені до Флорида-Кіс від півострова Юкатан. Безліч дрібних островів в Ключі прекрасні місця, щоб побачити і цікавий тваринний світ підводного життя. Багато людей відвідують ці райони на човні для підводного плавання та інших видів діяльності.

Якщо ви проводите медовий місяць на островах Флорида-Кіс, є багато різних компаній і курортів готові допомогти вам. Одним з таких курорту Little Palm Island Resort і Spa. Розташований на власному приватному острові Little Torch Key, цей курорт пропонує молодятам неперевершеною розкоші і романтики. Перебування в одному з 30 бунгало з солом’яним дахом даху, з вигодами і кондиціонером, може бути блаженним, відокремлена досвіду. Романтичний пакет, п’ятиденне перебування в тому числі такі додаткові послуги, як спа, робить для чудового медового місяця.

Якщо ви хочете ще більше усамітнення, Little Palm Island навіть пропонує пакет право, власна острова. Ви дійсно можете здати в оренду всі номери і бунгало, і мають весь курорт собі, якщо ви хочете! Розмова про блаженного, романтичний і приватні медовий місяць!

Флорида-Кіс прекрасний романтичний точки доступу для весілля або медового місяця. Бронювання проживання тут, безсумнівно, буде незабутня поїздка для будь-якого молодята. Якщо ви хочете залишитися на своєму власному острові, або в містах Кі-Уест або Key Largo, ви зможете знайти розміщення і стиль відповідно до ваших потреб медовий місяць.