5 міркування при виборі обручки вашого чоловіка

Ти виходиш заміж, а серед безлічі рішень, щоб зробити те, що типу обручки він буде носити. Чоловіки і жінки носять обручки з тієї ж причини: щоб показати, що вони зробили в загальній зобов’язання один перед одним, їх відносини, і їхній шлюб. Можливо, з тією лише різницею, що для жінок, це не питання, у чоловіків іноді потрібно трохи більше думки. Ось деякі речі, які ви повинні знати, перш ніж вибрати обручку вашої нареченого і розміщення замовлення:

Чи буде це зручно?

Більшість чоловіків оцінили високий комфорт фактором у їх списку вимог для обручки. З обручкою людина схильна бути більш раціональною, ніж жінки, часто буває простіше побудувати в комфорті з форми краю розрізу або металу. Коли ви шукаєте кільце, яке буде відчувати себе добре на пальці вашого чоловіка, знайте, що стилі з м’яко закруглені або вигнуті краю, ймовірно, будуть більш зручними. Кільце дизайнери називають ці “Зручна підгонка” смуг (або щось подібне).

Чи буде кільце підходити для його способу життя?

Як вмирає, він витрачати свій час? Невже він хотів у театр або гру в м’яч? Невже він подобається п’ятизіркових ресторанів або наказувати в піцу? Він біжить в залізних вранці і насоса або уникати вправ, як від чуми? Там немає правильних або неправильних відповідей, є тільки ваші відповіді, які мають безпосереднє відношення до кільця весільні людини. Елегантний і колотнеч, які носити або носити чи не носити один на всіх це ваш вибір.

Чи буде вона відображає його особистість?

Коли жінки роблять вибір про кільцях та інших елементів їхнього весілля, вони вважають їх особистостей. Те ж саме повинно застосовуватися до чоловіків. Важливо, щоб знайти відповідність між цим дуже важливим аксесуаром моди і хто він такий. Хіба він без надмірностей або яскраві, кричущі або консервативної, сумісні або Mercurial? Це варто час, щоб розглянути ці питання. Якщо ви одягаєтеся класично і працювати у формальній середовищі, фантазії, алмаз обручку просто не для нього. Не вибирайте скороминущим захопленням в ювелірних виробах; він збирається носити це кільце протягом тривалого часу.

Чи буде це обручка вписується в мій бюджет?

Очевидно, смуг чоловіча весілля збираються широко варіюватися з точки зору ціни. Кожен елемент змінює вартість – металам, матеріалами, ширина, дорогоцінні камені, стиль, дизайн, і праці, щоб назвати тільки деякі з них. При виборі обручки людини, ви дійсно повинні ходити по магазинах навколо і робити домашнє завдання. Ви знаєте, що ви, або він може собі дозволити. Не дозволяйте собі бути говорили в те, що ви будете жалкувати згодом.

Який метал і стиль він воліє?

Багато людей, як прості смуги золота, з або без елемента дизайну, такі як тасьма, декор другого металу або гравіювання. Але це тому, що вони часто не знають, як багато варіантів є в металах. Золото поставляється в жовтий, білий, і троянди. Платина є білий, дорожче золота, а іноді легше зігнути з форми. Титан є високотехнологічною і сильним. Карбід вольфраму – чорним або сіро-сталевий колір – це ще одна сильна, високотехнологічний метал, використовуваний у смугах чоловічі весілля.
Для чоловіків, які люблять за останнім словом техніки, що також може бути знайдений в тому, як кільце зроблено, в тому числі хвилі стилі або злиття кільця, які об’єднують різних кольорів золота в незвичайних візерунків. Поєднання металів створює вишуканий дизайн та різні форми, такі як головоломки головоломки або кільця, кельтських вузлів, Кледда кільця та інші однозначно культурних стилів.

У частині 2 цієї статті – 5 додаткові питання, щоб враховувати при виборі обручки вашого чоловіка – я буду дивитися на додаткові міркування.