весілля з тим

Тематичні весілля є моїм улюбленим. Вони можуть бути так весело. Я просто пішов в одне з кращих весільних урочистостей і прийомів, які я коли-небудь був присутній. Церемонія і прийом було зроблено в країні західних.

Дивний невеликій сільській церкві було розташування весільної церемонії. Це було дійсно досить прекрасний з великою кількістю квітів і свічки навколо жертовника, і атласною Луки і стрічки пов’язаний в кінці лави. Подружки нареченої і квітка дівчинки носили чудові блакитні сукні з квітами частини волосся. Жениха і кільце хлопчик виглядав досить красивим в їх смокінгах з білими бутоньєрки в петлицях. Але все очі були зосереджені на елегантній нареченої і нареченого. Вони були такою прекрасною парою. Після церемонії наречений і наречена вийшли з церкви в кінні баггі.
Так як вони вибрали ранчо, щоб купити, як свій перший будинок, вони думали, що було б ідеальне місце для проведення прийому. Які чудові місця, яке вони з красивим будинком і коні сарай на двох акрах. Яке чудове місце, щоб почати нове життя разом, це прекрасно.

Ви могли б сказати, з одного погляду, як важко вона працювала на створення цього прийому в русі. Все було фантастично. Всі столи були червоні і білі картаті скатертини, з невеликим металеві відра польових квітів у них. Вона виконала фантастичну роботу, а не тільки з обстановкою, але також тематичні послуги. Білі Різдвяні вогні змішуються з декількома ліхтарями повністю оточили столи для пікніка. Були тюки сіна тут і там кукурудзяні стебла на двері сараю. Вони переконалися, що там було багато речей, що діти хотіли насолодитися, а також дорослих. Були підкови, підстрибуючи на яблука, і сарай танцями. У всіх був час їх життів.

Їх країна західного весільний торт Топпер був дуже смішним і сам торт був шедевр кондитерського виробу. Це був прекрасний тематичний торт Топпер. Хотів би я знати, де вона отримала ті чудові флейти тематичні країні шампанського. І на кожній таблиці вона мало ковбойські капелюхи, які були використані в якості власника картки місця. Це була така унікальна ідея.
Були так багато смачних страв на стійці реєстрації. Так як вони зробили багато гриля, у нас був наш вибір стейків, ребер, і курка, а також всі види салатів і овочів. Був більш ніж достатньо, щоб поїсти. Веселощі ніколи не зупиняється, ми танцювали, їли великі продукти, і здорово провели час. Це була велика країна західного тематичний прийом.

Інший кумедний прийом прийом пляжну вечірку. Церемонія пляж весілля є одним з найкрасивіших, які я коли-небудь бачив. Це так романтично, з заходом над океаном. Це як романтичного роману з прибій і теплий ніжний вітерець все навколо вас. Якщо я вийду заміж, я думаю, що це типу церемонії та прийому я хотів би мати.
Це був такий розслабленої церемонії, з усіма весілля і красиві літні сукні та пляжний одяг. Вона зробила прекрасну наречену в її синій океан тече креп плаття, і він був такий гарний наречений у білому білизна наряд пляж. Ви не могли попросити більш досконале, ніж церемонія цю чудову весілля мрії.

Їх прийом був більш елегантним теж. Все для її столом обстановки було щось робити з океанського узбережжя. Мушлі, орхідеї і трохи морської зірки поміщали в піщану заповнених лотків з прекрасною білої свічки з кожного боку, була її центральні частини. Кожен гість мав милих власників карток місце раковини, і шампанське окуляри з пляжу тематичні прикраси на стеблах.

У неї було все в гарний декор пляжу, від неї весільний торт Топпер до чудового пляжу тематичні милостей вона дала, як подякувати вам подарунки. Це була церемонія і прийом я ніколи не забуду.